Bojové športy UFC
V BetBuilderi predstavuje 0,5 kola presná polovica určitého kola (02:30, 7:30, 12:30, 17:30, 22:30)
Viac
Menej
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. V prípade remízy bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0. | 1 | 2 | viac | dátum |
---|---|---|---|---|
Makhachev I. - Poirier D.
|
1.16 | 4.60 | +1 | 02.06. 00:00 |
Strickland S. - Costa P.
|
1.43 | 2.61 | +1 | 02.06. 00:00 |
Brown R. - Zaleski Dos Santos E.
|
1.61 | 2.17 | +1 | 02.06. 00:00 |
Almeida C. - Kopylov R.
|
1.97 | 1.74 | +1 | 02.06. 00:00 |
Price N. - Morono A.
|
2.96 | 1.34 | +1 | 02.06. 00:00 |
Almeida J. - Romanov A.
|
1.34 | 2.96 | +1 | 02.06. 00:00 |
Holland K. - Oleksiejczuk M.
|
1.38 | 2.79 | +1 | 02.06. 00:00 |
Gall M. - Hafez B.
|
3.25 | 1.29 | +1 | 02.06. 02:00 |
Rowe P. - Matthews J.
|
2.16 | 1.62 | +1 | 02.06. 02:00 |
Dawson G. - Solecki J.
|
1.22 | 3.85 | +1 | 02.06. 02:00 |
Perez A. - Edwards J.
|
1.44 | 2.57 | +1 | 02.06. 02:00 |
McGregor C. - Chandler M.
|
1.97 | 1.74 | +1 | 30.06. 06:00 |
Bojové športy UFC Fight Night
V BetBuilderi predstavuje 0,5 kola presná polovica určitého kola (02:30, 7:30, 12:30, 17:30, 22:30)
Typy stávok
Všetko
Víťaz zápasu
Zápas skončí remízou alebo technickou remízou
Zápas skončí v 1. kole
Zápas skončí v 2. kole
Zápas skončí v 3. kole
Počet zahájených kôl menej/viac
Zápas skončí na body alebo technickým rozhodnutím
Zápas skončí K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
Zápas skončí kapituláciou
1.zápasník vyhrá K.O./T.K.O./diskvalifikáciou alebo kapituláciou
2.zápasník vyhrá K.O./T.K.O./diskvalifikáciou alebo kapituláciou
Zápas skončí do 60 sekúnd od začiatku 1.kola
1.zápasník vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím
2.zápasník vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím
1.zápasník vyhrá K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
2.zápasník vyhrá K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
1.zápasník vyhrá kapituláciou
2.zápasník vyhrá kapituláciou
1.zápasník vyhrá zápas v 1.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 2.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 3.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 1.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 2.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 3.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 1.alebo 2.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 1.alebo 2.kole
Viac
Menej
Bojové športy Oktagon MMA
Typy stávok
Všetko
Víťaz zápasu
Zápas skončí remízou alebo technickou remízou
Zápas skončí v 1. kole
Zápas skončí v 2. kole
Zápas skončí v 3. kole
Zápas skončí v 4. kole
Zápas skončí v 5. kole
Počet zahájených kôl menej/viac
Zápas skončí na body alebo technickým rozhodnutím
Zápas skončí K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
Zápas skončí kapituláciou
1.zápasník vyhrá K.O./T.K.O./diskvalifikáciou alebo kapituláciou
2.zápasník vyhrá K.O./T.K.O./diskvalifikáciou alebo kapituláciou
Zápas skončí do 60 sekúnd od začiatku 1.kola
1.zápasník vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím
2.zápasník vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím
1.zápasník vyhrá K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
2.zápasník vyhrá K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
1.zápasník vyhrá kapituláciou
2.zápasník vyhrá kapituláciou
1.zápasník vyhrá zápas v 1.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 2.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 3.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 4.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 5.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 1.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 2.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 3.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 4.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 5.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 1.alebo 2.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 1.alebo 2.kole
Viac
Menej
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. V prípade remízy bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0. | 1 | 2 | viac | dátum |
---|---|---|---|---|
Ilbay Ralf D. - Tripšanský D.
|
1.45 | 2.59 | +25 | 08.06. 18:00 |
Zawada D. - Mazuch M.
|
1.42 | 2.70 | +25 | 08.06. 18:00 |
Legierski M. - Wanliss A.
|
1.60 | 2.22 | +24 | 08.06. 18:00 |
Rock S. - Pokorný J.
|
1.11 | 5.73 | +25 | 08.06. 18:00 |
Duque A. - Machaev M.
|
2.77 | 1.40 | +24 | 08.06. 18:00 |
Korkmaz A. - Amirkhani M.
|
1.58 | 2.26 | +24 | 08.06. 18:00 |
Petrášek M. - Sami A.
|
1.72 | 2.02 | +25 | 08.06. 18:00 |
Silva L. - Gogoladze A.
|
1.86 | 1.86 | +25 | 08.06. 18:00 |
Kozma D. - Surdu I.
|
1.86 | 1.86 | +25 | 08.06. 18:00 |
Kincl P. - Peňáz M.
|
1.50 | 2.45 | +31 | 08.06. 20:00 |
Vémola K. - Végh A.
|
1.95 | 1.85 | +31 | 08.06. 20:00 |
Barborík V. - Rajewski L.
|
1.40 | 2.77 | 20.07. 18:00 | |
Raška O. - Ďatelinka M.
|
2.32 | 1.55 | +1 | 20.07. 18:00 |
Keita L. - Bogdanovic P.
|
1.24 | 3.72 | 20.07. 18:00 | |
Paradeiser R. - Torres D.
|
1.86 | 1.86 | 20.07. 18:00 | |
Lima F. - Magard J.
|
1.34 | 3.04 | +1 | 20.07. 18:00 |
Eckerlin Ch. - Jungwirth Ch.
|
1.80 | 1.92 | +1 | 12.10. 18:00 |
Bojové športy PML
Professional Muaythai League - Zápasy v tejto organizácii môžu prebiehať pod rôznymi pravidlami - MMA, Box, K-1, Muay Thai a iné
Typy stávok
Všetko
Víťaz zápasu
Zápas skončí remízou alebo technickou remízou
Zápas skončí v 1. kole
Zápas skončí v 2. kole
Zápas skončí v 3. kole
Počet zahájených kôl menej/viac
Zápas skončí na body alebo technickým rozhodnutím
Zápas skončí K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
Zápas skončí kapituláciou
1.zápasník vyhrá K.O./T.K.O./diskvalifikáciou alebo kapituláciou
2.zápasník vyhrá K.O./T.K.O./diskvalifikáciou alebo kapituláciou
Viac
Menej
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. V prípade remízy bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0. | 1 | 2 | viac | dátum |
---|---|---|---|---|
Mokrý M. - Dovičovič M.
|
1.60 | 2.22 | +4 | 24.05. 17:30 |
Hanzel A. - Šlesárik S.
|
2.77 | 1.40 | +4 | 24.05. 17:45 |
Dolnák B. - Kohout D.
|
1.55 | 2.20 | +4 | 24.05. 18:00 |
Kučera R. - Hrabica R.
|
1.65 | 2.03 | +4 | 24.05. 18:20 |
Puraš F. - Kosiacki A.
|
1.06 | 6.43 | +4 | 24.05. 18:40 |
Šormová M. - Simplicio M.
|
1.10 | 6.02 | +1 | 24.05. 19:00 |
Lachký R. - McDonald A.
|
1.50 | 2.45 | +8 | 24.05. 19:20 |
Nafuka H. - Gogotchuri G.
|
1.08 | 5.78 | +8 | 24.05. 19:40 |
Kohout M. - Diaz O.
|
1.04 | 8.79 | +8 | 24.05. 20:00 |
Buchinger I. - Surian P.
|
1.05 | 6.83 | +10 | 24.05. 20:30 |
Mészáros Š. - Ilušák P.
|
1.55 | 2.20 | +4 | 24.05. 21:00 |
Úškrt R. - Červinský V.
|
1.22 | 3.58 | +4 | 24.05. 21:20 |
Paleš M. - Didiaev T.
|
1.11 | 5.05 | +4 | 24.05. 21:50 |
Bojové športy KSW
Typy stávok
Všetko
Víťaz zápasu
Zápas skončí remízou alebo technickou remízou
Zápas skončí v 1. kole
Zápas skončí v 2. kole
Zápas skončí v 3. kole
Zápas skončí v 4. kole
Zápas skončí v 5. kole
Počet zahájených kôl menej/viac
Zápas skončí na body alebo technickým rozhodnutím
Zápas skončí K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
Zápas skončí kapituláciou
1.zápasník vyhrá K.O./T.K.O./diskvalifikáciou alebo kapituláciou
2.zápasník vyhrá K.O./T.K.O./diskvalifikáciou alebo kapituláciou
Zápas skončí do 60 sekúnd od začiatku 1.kola
1.zápasník vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím
2.zápasník vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím
1.zápasník vyhrá K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
2.zápasník vyhrá K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
1.zápasník vyhrá kapituláciou
2.zápasník vyhrá kapituláciou
1.zápasník vyhrá zápas v 1.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 2.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 3.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 4.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 5.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 1.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 2.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 3.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 4.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 5.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 1.alebo 2.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 1.alebo 2.kole
Viac
Menej
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. V prípade remízy bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0. | 1 | 2 | viac | dátum |
---|---|---|---|---|
Gac J. - Gbolou M.
|
1.59 | 2.20 | +1 | 07.06. 19:30 |
Bielski K. - Dzikowski B.
|
1.39 | 2.75 | +1 | 07.06. 20:00 |
Dreczkowski M. - Jaric S.
|
1.39 | 2.75 | +1 | 07.06. 20:30 |
Surdyn P. - Erzanukaev S.
|
1.85 | 1.85 | +1 | 07.06. 21:00 |
Zielinski A. - Szczepaniak O.
|
2.04 | 1.69 | +1 | 07.06. 21:30 |
Glowacki K. - Kasperski D.
|
2.38 | 1.51 | +1 | 07.06. 22:00 |
Hooi B. - Lopaczyk T.
|
1.85 | 1.85 | +25 | 07.06. 22:30 |
Szymanski R. - Held M.
|
1.85 | 1.85 | +25 | 07.06. 23:00 |
De Fries P. - Sakai A.
|
1.33 | 3.00 | +31 | 07.06. 23:30 |
Wiklacz J. - Przybysz S.
|
1.29 | 3.25 | +31 | 07.06. 23:59 |
Kopera B. - Smielowski D.
|
2.57 | 1.44 | +1 | 20.07. 19:00 |
Silva M. - Wozniak E.
|
1.49 | 2.43 | +1 | 20.07. 19:00 |
Pawlak P. - Janikowski D.
|
1.46 | 2.51 | +1 | 20.07. 19:00 |
Bojové športy Clash of the Stars
Zápasy v tejto organizácii môžu prebiehať pod rôznymi pravidlami - MMA, Box, K-1, Muay Thai, Sumo a iné.
Typy stávok
Všetko
Víťaz zápasu
Počet zahájených kôl menej/viac
Zápas skončí na body alebo technickým rozhodnutím
Zápas skončí K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
1.zápasník vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím
2.zápasník vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím
1.zápasník vyhrá K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
2.zápasník vyhrá K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
Viac
Menej
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. V prípade remízy bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0. | 1 | 2 | viac | dátum |
---|---|---|---|---|
Samir Margina - Jiří Juřička
|
4.53 | 1.17 | 22.06. 18:00 | |
Jan Michálek - Lukáš "Bukys" Bukovaz, Patrik "Corleone" Horváth
|
2.80 | 1.35 | 22.06. 18:10 | |
Jan Rybka - Lukáš "Huhu" Procházka
|
1.02 | 8.44 | 22.06. 18:20 | |
Christian Nathan Dzaba - Jiří Charizian
|
1.65 | 2.24 | 22.06. 18:30 | |
Jiří "Novby" Bláha - Stanislav Lukeš
|
1.28 | 3.40 | 22.06. 18:40 | |
Tomáš Podhorný - Dan Bayer
|
1.18 | 4.39 | 22.06. 18:50 | |
Peter "Kobra" Kuťka - Jiří "Undertaker" Vágner
|
1.20 | 4.13 | 22.06. 19:00 | |
Václav "BabaJaga" Mikulášek - Alessandro "Sandro" Jandejsek
|
1.08 | 6.70 | 22.06. 19:10 | |
Miroslav "Fayne" Loner - Tadeáš "Gangstaboy" Veselý
|
1.24 | 3.72 | 22.06. 19:20 | |
Karlos Benda - Radek "Taxi kar" Blažek
|
1.03 | 7.81 | 22.06. 19:30 | |
Marek "Datel" Valášek - David "Čonny" Čonka
|
1.35 | 2.99 | 22.06. 19:40 | |
Pavel "Pomalu Snejksi" Měsíček - Martin Kocián
|
1.35 | 3.00 | 22.06. 19:50 | |
Hana "KrutoHanka" Gelnarová - Michaela "Miss Problem" Dostálová
|
1.17 | 4.53 | +7 | 22.06. 20:00 |
Tomáš "Dynamo" Križan - Filip Grznár
|
1.44 | 2.63 | 22.06. 20:10 |
Bojové športy CLOUTMMA
Zápasy v tejto organizácii môžu prebiehať pod rôznymi pravidlami - MMA, Box, K-1, Muay Thai, Sumo a iné.Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. V prípade remízy bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0. | 1 | 2 | dátum |
---|---|---|---|
Przemysław "Sequento" Skulski - Piotr Bomba
|
2.02 | 1.62 | 08.06. 20:00 |
Salim Touahri - Gracjan Szadzinski
|
1.37 | 2.62 | 08.06. 20:20 |
Marianna Schreiber - Wiktoria Jaroniewska
|
3.60 | 1.20 | 08.06. 20:40 |
Albert Sosnowski - Mariusz "Super Mario" Sobczak, Kacper "Ludwiczek" Bocianski
|
1.07 | 5.66 | 08.06. 21:00 |
Natan Marcon - Lukasz "Cameraboy" Pawlowski
|
1.50 | 2.25 | 08.06. 21:20 |
Marcel "Gawronek" Gawronski - Szymon "Mopsu" Bronowicz
|
1.08 | 5.40 | 08.06. 22:00 |
Dominik "Mokry Suchar" Stoklosa - Patryk "Patiro" Grzywacz
|
1.17 | 3.90 | 08.06. 22:20 |
Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak - Jakub Rzezniczak
|
3.35 | 1.23 | 08.06. 22:40 |
Amadeusz "Ferrari" Roslik - Denis "Bad Boy" Zalecki
|
3.21 | 1.25 | 08.06. 23:00 |
Adam "AJ" Josef - Kacper "Blonsky" Blonski
|
1.20 | 3.60 | 08.06. 23:20 |
Adam "AJ" Josef - Zbigniew Bartman
|
1.52 | 2.21 | 08.06. 23:20 |