Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Druhy stávok

EXPERT

Fortuna ti prináša stávku s názvom EXPERT, stávku s rastúcimi bonusmi. Ide o AKO stávku, ktorá je zložená z 10 vopred vybraných stávkových príležitostí. Pri ich uhádnutí získaš okrem výhry aj zaujímavý bonus.

Profistávka

Na našich pobočkách máš unikátnu možnosť stávkovať bez manipulačného poplatku.

Favorit PLUS

V našej kurzovej ponuke nájdeš každý deň niekoľko desiatok futbalových, hokejových či basketbalových zápasov so stávkou Favorit PLUS, vďaka ktorej môžu byť tvoje výhry ešte vyššie.

Terno dňa

Každý deň môže byť v ponuke vybraných niekoľko zápasov, ktoré sú vypísané ešte raz ako tzv. Terno dňa.

Dvojitá šanca

Výnimočná šanca, ktorá kombinuje stávku na 1. polčas a na zápas v jednej stávkovej príležitosti (pri hokeji na 1. tretinu a na zápas). Stávky na dvojitú šancu môžeš využiť pri futbale, hokeji, basketbale a hádzanej.

Maxikombi

Rozpisové stávky predstavujú skrátený zápis niekoľkých AKO stávok na jednom tikete. Stávkujúci si vyberie určitý počet zápasov a počítač z nich vytvorí rôzne kombinácie podľa matematických pravidiel (napríklad 4 z 11, 2 zo 7).

Malá domov

Stávka „Malá domov“ výrazne znižuje riziko vašej prehry a nestojí ťa to nič navyše. Stav si teraz príležitosť „Malá domov“ a vyhraj tak päťnásobok svojho vkladu aj v prípade, že uhádneš na tikete o jeden zápas menej, než je potrebné pri bežnej stávke. Pravdepodobné výhry AKO stávky aj „Malej domov“ sú zobrazované na rovnakom tikete.

Kombinácie stávok

Teraz máš unikátnu možnosť kombinácie futbalových stávok do jednej AKO stávky v rámci jediného zápasu!

Ponúkame ti ďalšiu výhodu, ktorú inde nenájdete!

Zápas bez remízy

Nová stávka, ktorá ti prináša šancu staviť na víťazstvo jedného či druhého tímu bez možnosti remízy.

V prípade nerozhodného výsledku (remízy) sa ti vložená čiastka vracia - stávka je teda vyhodnotená kurzom 1.