Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Nové vyhodnotenie stávok na strelcov a počet gólov

Nové vyhodnotenie stávok na strelcov a počet gólov

Na základe Vašich podnetov vyplácame už aj strelcov v predĺžení a strelca rozhodujúceho samostatného nájazdu!

Do našej ponuky sme pridali možnosť staviť si na počet gólov vrátane predĺženia a rozhodujúceho samostatného nájazdu. V kurzovom lístku túto ponuku označujeme tak, že za názvom stávkovej príležitosti nájdete v zátvorke termín: (do rozhodnutia).

V praxi to znamená, že pri stávkach na hokej sa do celkového počtu gólov sa zarátajú aj góly dosiahnuté v predĺžení a rozhodujúci samostatný nájazd.
Príklad: Zápas sa skončil v riadnom hracom čase 3:3, na samostatné nájazdy 3:2. Správnym tipom (keďže sa počítajú góly v riadnom hracom čase a rozhodujúci nájazd, čiže 6 + 1 gól) je, že v zápase padlo 7 gólov.

Vyhodnotenie strelcov po novom

Pri strelcoch budú po novom zarátané už aj góly v predĺžení a aj úspešný strelec rozhodujúceho samostatného nájazdu.

Ktorý nájazd je rozhodujúci?

Rozhodujúci je vždy ten nájazd, na ktorý už súper nemá odpoveď a rozhodol o stretnutí.
Príklad: Po remíze 2:2 a predĺžení sa zápas rozhoduje v samostatných nájazdoch. Domáci hráči vyhrali na nájazdy 2:0. Rozhodujúci nájazd bol hneď ten prvý na 1:0, lebo hosťujúce mužstvo by prehralo aj tak, keby domáci nedali aj druhý gól z nájazdu.

Upozornenie:

Vyhodnotenie strelca rozhodujúceho samostatného nájazdu sa môže v jednotlivých ligách líšiť. Vždy sa vyhodnocuje strelec rozhodujúceho nájazdu uvedený na oficiálnych stránkach súťaže. V prípade, ak oficiálna stránka jasne nedefinuje strelca rozhodujúceho nájazdu, ako strelec rozhodujúceho nájazdu sa vyhodnocuje strelec, ktorého premenený nájazd bol v konečnom skóre rozdielový.