Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
pic

Willem II Tilburg - Waalwijk

23.4.2021

Po dvojtýždňovej pauze sa rozbieha aj holandská Eredivisie. Kolo otvorí dôležitý zápas o záchranu, medzi pätnástym Willem II a o štyri body lepším Waalwijkom. 

pic

Augsburg – FC Köln

23.4.2021

V otváracom zápase 31. kola nemeckej Bundesligy narazia na seba dve namočené mužstvá. Hostia v poslednom kole nečakane porazili favorita, ale ani to zatiaľ nestačí.

pic

Arsenal - Everton

22.4.2021

Pre Arsenal je tu cesta do budúcoročnej edície Ligy majstrov cez úspech v Európskej lige, ale Everton sa musí pretlačiť do prvej päťky, inak si v Európe v budúcej sezóne nezahrá.

pic

Reims - Marseille

23.4.2021

34. kolo Ligue 1 otvorí zápas medzi Reims a Marseille. Hostia už aj s Álvarom Gonzálezom a V. Rongierom sa pokúsia aspoň na niekoľko hodín vyšvihnúť na pohárové pozície. 

pic

NY Rangers - Philadelphia

23.4.2021

Newyorčania prehrali posledné dva zápasy a play-off sa im razom výrazne vzdialilo. Hostia ich včera trochu nečakane porazili a pokúsia sa to zopakovať.

pic

Chicago - Nashville

23.4.2021

V Centrálnej divízii nás okrem krásneho súboja o prvé miesto čaká aj boj o štvrtú postupovú priečku do play-off, o ktorú sa pretláčajú Nashville, Dallas a Chicago. Práve Blackhawks s Predators odohrajú už tretí vzájomný zápas v rade.

pic

Calgary - Montreal

22.4.2021

Nasledujúce tri zápasy medzi Calgary a Montrealom môžu definitívne rozhodnúť o štvrtom mieste v Severnej divízii, ale zároveň aj pekne zamotať súboj o neho.

pic

Lajošove tipy na UFC 261

23.4.2021

Fanúšikovia MMA sa cez víkend môžu tešiť na ďalší nabitý turnaj UFC s poradovým číslom 261. Hlavným zápasom večera bude boj o titul vo welterovej váhe medzi Usmanom a Masvidalom, ktorý bude odvetou ich vzájomného duelu z minulého roka. So svojimi tipmi sa s nami opäť podelil aj Lajoš Klein – prvý slovenský bojovník v UFC.