Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Zavrieť
Vážení klienti, od 1. 1. 2021 došlo k zmene pri overovaní akýchkoľvek platieb kartou cez internet zo strany bánk. V praxi to znamená zvýšenú autentifikáciu klienta platnú pre platby platobnou kartou v internetovom prostredí. V prípade, že máte z tohto dôvodu problém s dobíjaním vášho hráčskeho účtu, prosím kontaktujte vašu banku, ktorá by vám mala poskytnúť bližšie informácie. Ďakujeme za pochopenie.
Zavrieť
Vážení klienti Slovenskej sporiteľne, dnes v noci od 00.00 do 05.00 hod. nebude z dôvodu plánovanej údržby dostupná platobná brána Slovenskej sporiteľne. V uvedenom čase si môžete vaše hráčske konto dotovať prostredníctvom platobnej karty alebo platobnej brány inej banky. Ďakujeme za pochopenie
pic

Pelicans - SaiPa

21.1.2021

Hokejisti Pelicans (2.) sú v najvyššej fínskej hokejovej súťaži Liiga skvele rozbehnutí. Vyhrali šesť z posledných siedmich zápasov a pri posledných troch výhrach zaznamenali spolu 17 gólov! 

pic

Košice - Slovan

21.1.2021

Východ proti Západu, súboj dvoch metropol, alebo jednoducho stret veľkých rivalov z opačných koncov republiky.

pic

Zvolen - Nitra

21.1.2021

Zvolenu sa na dlhom tripe neuveriteľne darilo a to aj napriek absenciám viacerých opôr a odmenou mu je priebežná líderská pozícia. Aj keď Nitra bodovala v ostatných deviatich dueloch, tak posledné tri zápasy pre ňu neskončili dobre.

pic

Egypt - Bielorusko

21.1.2021

Vo vyrovnanej 4.skupine, môže medzi najlepšími dvomi tímami skončiť aj piate Bielorusko. Proti však bude domáci Egypt, ktorý s ničím iným ako postupom do štvrťfinále neráta.

pic

M´gladbach – Dortmund

21.1.2021

V úvodnom zápase prvého odvetného kola Bundesligy sa M´gladbach pokúsi poraziť na vlastnom trávniku aj Dortmund, čo by ho posunulo na 4. miesto tabuľky.

pic

Benevento - Torino

21.1.2021

Nováčik z Beneventa sa medzi Vianocami a Troma kráľmi dostal do slušnej formy, keď získal hneď deväť z možných dvanásť bodov. Zabudnúť na ňu dal poslednými dvoma zápasmi, keď si pripísal dve vysoké porážky 1:4. 

pic

Levante - Valladolid

21.1.2021

Levante sa pomaly, ale isto vzďaľuje zostupovým vodám vďaka dobrej forme z posledného obdobia, keď si v ostatných šiestich kolách pripísalo len jedinú prehru (3-2-1) a to s Villarrealom. 

pic

Paris SG – Montpellier

21.1.2021

21. kolo francúzskej Ligue 1 odštartuje majstrovský Paris SG, ktorý na vlastnom štadióne privíta Montpellier a bude mu chcieť predĺžiť neúspešnú sériu.

pic

Washington – Buffalo

21.1.2021

Už tretíkrát narazia na seba tieto dva tímy v skrátenej sezóne NHL. Washingtonu sa v úvodných dvoch dueloch podarilo zvíťaziť, no dnes bude poriadne oslabení.