Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
pic

Soči - Čeljabinsk

28.9.2020

Hokejisti Soči privítajú v najbližšom zápase nepríjemného súpera z pohľadu domácich vzájomných zápasov. Čeljabinsk totiž nedokázali zdolať na svojom ľade v posledných troch sezónach. Obratom však treba spomenúť aj fakt, že naopak Soči neprehralo v Čeljabinsku posledné štyri sezóny.

pic

Ferencváros - Molde

28.9.2020

Jedno z mužstiev si po dvoch desaťročiach zahrá v skupinovej fáze Ligy majstrov a o niečo lepšie to má rozohrané Ferencváros, ktorý v prvom zápase uhral na ihrisku Molde remízu 3:3.

pic

Tottenham - Chelsea

28.9.2020

Kalendár v Anglicku je natlačený ešte viac ako býva zvykom a doplatiť nato môže hlavne Tottenham, ktorý v utorok nastúpi proti Chelsea a už vo štvrtok ho čaká play-off o účasť v skupinovej fáze Európskej ligy a tak sa dá očakávať, že v Ligovom pohári nastúpi o niečo slabší výber.

pic

Real Sociedad - Valencia

28.9.2020

Real Sociedad má aj v tejto sezóne vysoké ambície a s príchodom hviezdneho Davida Silvu sa len posilnili. V 4. kole privítajú Valenciu, ktorá v posledných rokoch opúšťa svoje pozície medzi najlepšími.

pic

Getafe - Betis

28.9.2020

V krátkom slede je na programe 5. kolo La Ligy. Otvorí ho súboj dvoch menej slávnych tímov, ktoré však dokážu potrápiť aj tých najsilnejších. Hostia sú aktuálne na čele nekompletnej tabuľky a ich súper ho v prípade víťazstva môže preskočiť.

pic

Dallas - Tampa Bay 6.z.

27.9.2020

Finálový súboj play-off NHL stále pokračuje. Po šiestich dueloch je stav série 3:2 pre Tampu, ktorá v poslednom zápase mala 1. mečbol, no oslavy sa museli po prehre 2:3 po predĺžení ešte odložiť. Dnes je na rade 2. mečbol.