1000
Zavrieť
Vážení klienti, z dôvodu, že ČSOB vypína k 30.9.2019 „Platobné tlačidlo“, si klienti ČSOB od 1.10.2019 budú môcť svoje hráčske konto dotovať len platobnou kartou alebo na našich pobočkách. Ďakujeme za pochopenie.
Typy stávok
Všetko Zápas Favorit PLUS: Zápas Počet gólov Zápas/počet gólov Dvojitá šanca 1.polčas Zápas/oba tímy dajú gól Oba tímy dajú gól a počet gólov väčší než 2.5 Oba tímy dajú gól 1.tím dá gól 2.tím dá gól Zápas bez remízy Polčas/zápas Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap 0:3 1.tím dosiahne gólov 2.tím dosiahne gólov Rozmedzie gólov 1.tím rozmedzie gólov 2.tím rozmedzie gólov Zápas/1.polčas počet gólov 1.polčas počet gólov 1.tím 1.polčas presne gólov 2.tím 1.polčas presne gólov 1.polčas presne gólov 1.gól 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.gól/zápas 2.polčas 2.polčas počet gólov 1.tím 2.polčas presne gólov 2.tím 2.polčas presne gólov 2.polčas presne gólov 1.polčas/2.polčas Polčas s viac gólmi Padne presne gólov 1.tím presne gólov 2.tím presne gólov Presný výsledok Presný výsledok Presný výsledok 1.polčas presný výsledok 2.polčas presný výsledok Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 0-15 minúta zápasu 0-30 minúta zápasu 0-60 minúta zápasu 0-75 minúta zápasu Padne gól v 1.polčase Padne gól v 2.polčase 1.tím dá gól v oboch polčasoch 2.tím dá gól v oboch polčasoch Oba dajú gól v oboch poločasech 1.tím dá gól v 1.polčase 2.tím dá gól v 1.polčase 1.tím dá gól v 2.pol. 2.tím dá gól v 2.pol. 1.tím vyhrá s čistým kontom 2.tím vyhrá s čistým kontom 1.tím vyhrá oba polčasy 2.tím vyhrá oba polčasy 1.tím vyhrá aspoň jeden polčas 2.tím vyhrá aspoň jeden polčas