1.01
1000
Futbal
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Postup Favorit PLUS: Zápas Dvojitá šanca Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov Počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Výsledok 1. polčasu Výsledok 1. polčasu - dvojtip Počet gólov v 1. polčase 1.polčas: oba tímy dajú gól 1.polčas: handicap Presný výsledok Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu 1.polčas/zápas Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase Spôsob postupu Bude prehrávať, ale.. Udrží čisté konto Vyhrá aspoň jeden polčas Vyhrá oba polčasy Dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Ktorý tím dá gól Zápas/1.polčas počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov v zápase 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól Nastane skóre v zápase Nenastane skóre v zápase Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 1-15 minúta zápasu 1-30 minúta zápasu 1-60 minúta zápasu 1-75 minúta zápasu 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov Presne gólov Multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól
Viac
Menej
Výsledok zápasu 1 0 2 viac dátum
FK Karabach - Lincoln Red 8434 2.zápas (2:0)
1.08 9.20 22.00 +86 30.07. 18:00
Fenerbahce - Lugano 3377 2.zápas (4:3)
1.27 5.70 8.80 +87 30.07. 19:00
Sparta Praha - Shamrock 8435 2.zápas (2:0)
1.15 7.50 14.50 +86 30.07. 19:00
Petrocub - APOEL Nicosia 8460 2.zápas (0:1)
2.83 3.20 2.45 +85 30.07. 19:00
The New Saints - Ferencváros 5374 2.zápas (0:5)
7.70 5.10 1.33 +86 30.07. 20:00
Slovan Bratislava - NK Celje 8513 2.zápas (1:1)
1.80 3.45 4.25 +87 30.07. 20:30
KI Klaksvik - Malmö FF 8518 2.zápas (1:4)
7.90 5.30 1.32 +86 30.07. 20:45
Rigas FS - B.Glimt 12057 2.zápas (0:4)
5.30 4.25 1.54 +86 31.07. 19:00
Midtjylland - UE Santa Coloma 8448 2.zápas (3:0)
1.07 11.00 20.00 +86 31.07. 19:15
Part.Beograd - Dyn.Kyjev 5726 2.zápas (2:6)
3.95 3.75 1.78 +86 31.07. 20:00
Mac.Tel Aviv - FCSB 8529 Budapest / 2.zápas (1:1)
2.24 3.25 3.10 +87 31.07. 20:00
Jag.Bialystok - FK Panevezys 8447 2.zápas (4:0)
1.19 6.70 12.50 +86 31.07. 20:30
Din.Minsk - Ludogorets Razgrad 12383 Mezokovesd / 2.zápas (0:2)
3.65 3.65 1.88 +87 31.07. 20:45
Borac Banja Luka - PAOK 8567 2.zápas (2:3)
4.95 4.15 1.56 +87 31.07. 21:00
Slavia Praha - St.Gilloise 8432 1.zápas
2.05 3.30 3.55 +83 07.08. 21:00
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Postup Favorit PLUS: Zápas Dvojitá šanca Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov Počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Výsledok 1. polčasu Výsledok 1. polčasu - dvojtip Počet gólov v 1. polčase 1.polčas: oba tímy dajú gól 1.polčas: handicap Presný výsledok Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu 1.polčas/zápas Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase Spôsob postupu Bude prehrávať, ale.. Udrží čisté konto Vyhrá aspoň jeden polčas Vyhrá oba polčasy Dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Víťazný náskok Ktorý tím dá gól Zápas/1.polčas počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov v zápase 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól Nastane skóre v zápase Nenastane skóre v zápase Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 1-15 minúta zápasu 1-30 minúta zápasu 1-60 minúta zápasu 1-75 minúta zápasu Bude penaltový rozstrel? 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov Presne gólov Multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 2.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól V oboch polčasoch padne viac ako 1,5 gólu V oboch polčasoch padne menej ako 1,5 gólu
Viac
Menej
Elfsborg - Sheriff Tiraspol 14369 2.zápas (1:0)
1.50 4.00 6.60 +87 01.08. 19:00
Silkeborg - Molde 14784 2.zápas (1:3)
2.39 3.45 2.75 +86 01.08. 19:15
Trabzonspor - Ružomberok 2988 2.zápas (2:0)
1.27 6.00 8.60 +86 01.08. 19:30
Mac.Petah Tikva - SC Braga 5037 Sofia / 2.zápas (0:2)
12.00 6.40 1.21 +85 01.08. 19:30
Cercle Brugge - Kilmarnock 5035 2.zápas (1:1)
1.49 4.40 5.80 +87 01.08. 20:00
Vojvodina Novi Sad - Ajax 5040 2.zápas (0:1)
5.80 4.30 1.50 +87 01.08. 20:00
Rijeka - Corvinul Hunedoara 14367 2.zápas (0:0)
1.25 6.40 8.80 +95 01.08. 20:00
Botev Plovdiv - Panathinaikos 14368 2.zápas (1:2)
4.60 3.50 1.76 +87 01.08. 20:00
Rapid - Wisla Krakow 14366 2.zápas (2:1)
1.26 5.80 9.40 +91 01.08. 20:30
Kryvbas Kryvoj Rog - Plzeň 14364 Kosice / 1. zápas
3.50 3.60 2.00 +83 08.08. 19:00
Typy stávok
Viac
Menej
Drita - Breidablik Kopavougur 9769 2.zápas (2:1)
2.65 3.45 2.43 +85 30.07. 17:00
Pjunik Jerevan - FC Struga 9785 2.zápas (1:2)
2.18 3.10 3.35 +86 30.07. 18:00
Flora Tallinn - Virtus 11305 2.zápas (0:0)
1.16 6.60 15.00 +86 30.07. 18:00
Hamrun Spartans - Ballkani 11757 2.zápas (0:0)
2.90 2.90 2.55 +85 30.07. 20:00
Decic Tuzi - Dinamo Batumi 9812 2.zápas (2:0)
3.25 3.30 2.13 +86 30.07. 21:00
FK Auda - Cliftonville 14457 2.zápas (2:1)
1.54 4.00 5.60 +86 31.07. 17:00
MOL Fehérvár - Sumgayit FK 5779 2.zápas (2:1)
1.68 3.65 4.70 +86 31.07. 19:00
Häcken - F91 Dudelange 15325 2.zápas (6:2)
1.17 7.20 11.00 +84 31.07. 19:00
Trnava - FK Sarajevo 3036 2.zápas (0:0)
2.08 3.15 3.55 +86 31.07. 20:30
Austria - Tampereen Ilves 5783 2.zápas (1:2)
1.41 4.90 6.00 +86 31.07. 20:30
Mornar Bar - Radnicki 1923 2334 2.zápas (0:1)
4.10 3.80 1.75 +86 31.07. 20:45
FC Astana - Milsami 2416 2.zápas (1:1)
1.38 4.60 7.20 +86 01.08. 16:00
Ararat Armenia - Zimbru Kišiňov 2328 2.zápas (3:0)
1.59 3.45 6.20 +84 01.08. 17:00
KF Llapi - Bröndby 2348 2.zápas (0:6)
14.00 9.80 1.10 +84 01.08. 17:00
Ordabasy - Differdange 3843 2.zápas (0:1)
1.74 3.65 4.30 +86 01.08. 17:00
Urartu - Ostrava 9575 2.zápas (1:5)
4.30 4.30 1.63 +85 01.08. 17:00
Bravo - HSK Zrinjski Mostar 9589 2.zápas (1:0)
3.15 3.45 2.12 +86 01.08. 17:00
Pafos - Žalg.Vilnius 2540 2.zápas (1:2)
1.58 3.95 5.00 +86 01.08. 18:00
AEK Larnaca - Paksi 2543 2.zápas (0:3)
1.80 3.70 3.95 +86 01.08. 18:00
Sabah Masazir - Mac.Haifa 9307 2.zápas (3:0)
2.90 3.35 2.28 +86 01.08. 18:00
Transinvest - Ml.Boleslav 9384 2.zápas (0:2)
5.40 4.20 1.53 +85 01.08. 18:00
Polissya Zhytomyr - Ol.Ľubľana 9388 2.zápas (0:2)
2.40 3.40 2.70 +85 01.08. 18:00
Levadia Tallinn - Osijek 11318 2.zápas (1:5)
3.55 4.10 1.81 +84 01.08. 18:00
Tobol Kostanay - St.Gallen 15356 2.zápas (1:4)
3.70 3.50 1.92 +85 01.08. 18:00
Inter Escaldes - AEK Atény 10962 2.zápas (3:4)
16.00 7.60 1.13 +87 01.08. 18:30
Univ.Craiova - Maribor 2293 2.zápas (0:2)
2.02 3.30 3.55 +85 01.08. 19:00
Niedercorn - Djurgarden 2342 2.zápas (0:3)
6.60 4.60 1.41 +84 01.08. 19:00
FC Kodaň - Magpies 2429 2.zápas (3:0)
1.06 10.00 25.00 +84 01.08. 19:00
Sliema Wanderers - FC Noah 9570 2.zápas (0:7)
3.35 4.00 1.88 +84 01.08. 19:00
Torpedo Kutaisi - Omonia Nic. 10394 2.zápas (1:3)
2.55 3.55 2.48 +85 01.08. 19:00
Caernarfon Town - Legia W. 14428 2.zápas (0:6)
18.00 9.40 1.09 +84 01.08. 19:00
SK Brann - G.A.Eagles 15354 2.zápas (0:0)
1.93 3.65 3.45 +86 01.08. 19:00
Tromsö - Kuopion PS 15355 2.zápas (1:0)
1.58 3.95 5.00 +86 01.08. 19:00
Černo More Varna - Hap.Beer Sheva 2307 2.zápas (0:0)
2.45 3.25 2.75 +85 01.08. 19:30
Vaduz - St.Patricks 2323 2.zápas (1:3)
1.59 4.10 4.90 +86 01.08. 19:30
Partizani Tirana - Iberia 1999 2377 2.zápas (0:2)
1.93 3.55 3.55 +86 01.08. 20:00
Neman Grodno - CFR Cluj 9304 Gyor / 2.zápas (0:0)
4.50 3.70 1.70 +85 01.08. 20:00
Vikingur Gota - Gent 9592 2.zápas (1:4)
8.40 6.00 1.26 +84 01.08. 20:00
Egnatia - Vikingur Reyk. 9811 2.zápas (1:0)
2.60 3.35 2.55 +85 01.08. 20:00
Dun.Streda - Zira 2380 2.zápas (0:4)
1.77 3.70 4.10 +86 01.08. 20:30
Wroclaw - Riga FC 7661 2.zápas (0:1)
1.63 3.70 5.20 +86 01.08. 20:30
Shelbourne - FC Zürich 2378 2.zápas (0:3)
5.00 3.85 1.61 +84 01.08. 20:45
La Fiorita - Istanbul Basaksehir 9573 2.zápas (1:6)
50.00 13.00 1.02 +83 01.08. 20:45
St Mirren - Valur 15440 2.zápas (0:0)
1.97 3.45 3.55 +86 01.08. 20:45
HB Torshavn - Hajduk Split 2343 2.zápas (0:2)
7.40 4.70 1.36 +84 01.08. 21:00
Budućnost - CSKA 1948 Sofia 9554 2.zápas (0:1)
2.42 3.30 2.75 01.08. 21:00
Vitoria Guimarares - Floriana 7040 2.zápas (1:0)
1.10 8.40 19.00 +84 01.08. 21:15
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Favorit PLUS: Zápas Dvojitá šanca Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov Počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Výsledok 1. polčasu Výsledok 1. polčasu - dvojtip Počet gólov v 1. polčase 1.polčas: oba tímy dajú gól 1.polčas: handicap Presný výsledok Multiskóre Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu 1.polčas/zápas Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Každý z tímov dá 3 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase Udrží čisté konto Vyhrá aspoň jeden polčas Vyhrá oba polčasy Dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Víťazný náskok Ktorý tím dá gól Zápas/1.polčas počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov v zápase 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól 2.polčas: handicap Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 1-15 minúta zápasu 1-30 minúta zápasu Penalta v zápase Červená karta (Červené karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Počet žltých kariet v zápase (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.tím počet žltých kariet v zápase (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.tím počet žltých kariet v zápase (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.polčas počet žltých kariet v zápase (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.tím 1.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.tím 1.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.polčas počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.tím 2.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.tím 2.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Viac žltých kariet v zápase (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Polčas s vyšším počtom žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Počet rohov v zápase 1.tím počet roh.kopov v zápase 2.tím počet roh.kopov v zápase 1.polčas počet rohových kopov 1.tím 1.polčas počet roh.kopov 2.tím 1.polčas počet roh.kopov 2.polčas počet roh.kopov 1.tím 2.polčas počet roh.kopov 2.tím 2.polčas počet roh.kopov Viac roh.kopov v zápase Polčas s vyšším počtom roh.kopov Padne vlastný gól v zápase Zápas + strelci Ďalšie zápasové kombinácie 1.polčas/2.polčas Oba tímy dajú gól 1.gól 1.polčas: 1.gól 2.polčas: 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov Presne gólov Multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól 2.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 1.polčase Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 2.polčase 2.polčas: dvojtip/oba tímy dajú gól V oboch polčasoch padne viac ako 1,5 gólu V oboch polčasoch padne menej ako 1,5 gólu Súčet gólov 1.polčas: viac rohových kopov 1.rohový kop Posledný rohový kop Polčas/zápas a 1.polčas počet gólov
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Dvojitá šanca Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov Počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Počet gólov v 1. polčase 1.polčas: oba tímy dajú gól 1.polčas: handicap Presný výsledok Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu 1.polčas/zápas Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase Bude prehrávať, ale.. Udrží čisté konto Vyhrá aspoň jeden polčas Vyhrá oba polčasy Dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Ktorý tím dá gól Zápas/1.polčas počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov v zápase 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól Nastane skóre v zápase Nenastane skóre v zápase Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 1-15 minúta zápasu 1-30 minúta zápasu 1-60 minúta zápasu 1-75 minúta zápasu 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov Presne gólov Multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól
Viac
Menej
2.80 3.15 2.60 +81 06.09. 20:45
1.37 4.60 9.00 +81 09.09. 20:45
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Favorit PLUS: Zápas Víťaz Dvojitá šanca Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov Počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Výsledok 1. polčasu Výsledok 1. polčasu - dvojtip Počet gólov v 1. polčase 1.polčas: oba tímy dajú gól 1.polčas: handicap Presný výsledok Multiskóre Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu 1.polčas/zápas Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase Bude prehrávať, ale.. Udrží čisté konto Vyhrá aspoň jeden polčas Vyhrá oba polčasy Dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Víťazný náskok Ktorý tím dá gól Zápas/1.polčas počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov v zápase 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól 2.polčas: handicap Nastane skóre v zápase Nenastane skóre v zápase Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta Last Minute gól (85:00 a neskôr) 1-15 minúta zápasu 1-30 minúta zápasu 1-60 minúta zápasu 1-75 minúta zápasu 1.polčas/2.polčas Oba tímy dajú gól 1.gól 1.polčas: 1.gól 2.polčas: 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov Presne gólov Multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól 2.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 1.polčase Dvojtip (zápas)/oba tímy dajú gól v 2.polčase 2.polčas: dvojtip/oba tímy dajú gól V oboch polčasoch padne viac ako 1,5 gólu V oboch polčasoch padne menej ako 1,5 gólu Polčas/zápas a 1.polčas počet gólov
Viac
Menej
Real Madrid - Atalanta 6270 Varšava
1.60 4.30 4.90 +104 14.08. 21:00
Sev.Írsko 2024
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Dvojitá šanca Víťaz finále Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov Počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Počet gólov v 1. polčase 1.polčas: oba tímy dajú gól 1.polčas: handicap Presný výsledok Multiskóre Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu 1.polčas/zápas Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase Bude prehrávať, ale.. Udrží čisté konto Vyhrá aspoň jeden polčas Vyhrá oba polčasy Dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Víťazný náskok Ktorý tím dá gól Zápas/1.polčas počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov v zápase 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól Nastane skóre v zápase Nenastane skóre v zápase Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 1-15 minúta zápasu 1-30 minúta zápasu 1-60 minúta zápasu 1-75 minúta zápasu 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov Presne gólov Multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól
Typy stávok
Všetko Výsledok zápasu Výsledok zápasu - dvojtip Favorit PLUS: Zápas Dvojitá šanca Výsledok zápasu bez remízy Počet gólov Počet gólov tímu Každý z tímov dá gól Oba tímy dajú gól/počet gólov Výsledok zápasu a počet gólov v zápase Handicap Výsledok 1. polčasu Výsledok 1. polčasu - dvojtip Počet gólov v 1. polčase počet gólov tímu 1.polčas: oba tímy dajú gól 1.polčas: handicap Presný výsledok Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu 1.polčas/zápas Polčas/zápas a počet gólov 1.gól/zápas Každý z tímov dá 2 a viac gólov Každý z tímov dá 3 a viac gólov Gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v oboch polčasoch Každý z tímov dá gól v rovnakom polčase Udrží čisté konto Vyhrá aspoň jeden polčas Vyhrá oba polčasy Dá gól v oboch polčasoch Zápas/oba tímy dajú gól Ktorý tím dá gól Zápas/1.polčas počet gólov Zápas/1.tím počet gólov Zápas/2.tím počet gólov 1.gól - minuta 1.tím 1.gól-minúta 2.tím 1.gól-minúta 1.polčas/2.polčas 1.polčas počet gólov/2.polčas počet gólov Padne presne gólov v zápase 2.polčas 2.polčas počet gólov 2.polčas: oba tímy dajú gól 2.polčas: handicap Padne gól-minuta Nepadne gól-minuta 1-15 minúta zápasu 1-30 minúta zápasu Penalta v zápase Červená karta (Červené karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Počet žltých kariet v zápase (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.tím počet žltých kariet v zápase (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.tím počet žltých kariet v zápase (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.polčas počet žltých kariet v zápase (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.tím 1.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.tím 1.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.polčas počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 1.tím 2.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) 2.tím 2.pol. počet žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Viac žltých kariet v zápase (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Polčas s vyšším počtom žltých kariet (Žlté karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) Počet rohov v zápase 1.tím počet roh.kopov v zápase 2.tím počet roh.kopov v zápase 1.polčas počet rohových kopov 1.tím 1.polčas počet roh.kopov 2.tím 1.polčas počet roh.kopov 2.polčas počet roh.kopov 1.tím 2.polčas počet roh.kopov 2.tím 2.polčas počet roh.kopov Viac roh.kopov v zápase Polčas s vyšším počtom roh.kopov Padne vlastný gól v zápase Dá gól 1.polčas/2.polčas Oba tímy dajú gól 1.gól 1.polčas: 1.gól 2.polčas: 1.gól Polčas s najvyšším počtom gólov Presne gólov Multigóly 1.polčas: presný výsledok 2.polčas: presný výsledok Oba tímy dajú gól alebo viac gólov ako Zápas/počet gólov v zápase 2-3 Zápas/počet gólov v zápase 2-4 Zápas/počet gólov v zápase 2-5 Zápas/počet gólov v zápase 2-6 Zápas/počet gólov v zápase 3-5 Zápas/počet gólov v zápase 3-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-3 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-4 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 2-6 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-5 1.polčas/zápas/počet gólov v zápase 3-6 Striedajúci hráč dá gól (hráč nenastúpi v základnej zostave) 1.polčas: výsledok/oba tímy dajú gól Dvojtip/počet gólov Dvojtip/oba tímy dajú gól Súčet gólov