Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Futbal | 1.Česko | Sparta Praha - Pardubice 1 0 2 viac dátum
1.14 8.20 15.50 +128 19.07. 19:00
Futbal | 1.Poľsko | Jag.Bialystok - P.Niepolomice 1 0 2 viac dátum
1.48 4.20 5.60 +110 19.07. 18:00
Futbal | 1.Česko | Dukla Praha - Plzeň 1 0 2 viac dátum
5.20 4.05 1.57 +117 20.07. 20:00
Futbal | 1.Nórsko | B.Glimt - Odds BK 1 0 2 viac dátum
1.17 7.60 12.00 +46 19.07. 19:00
Futbal | 1.Poľsko | Legia W. - Lubin 1 0 2 viac dátum
1.61 3.90 4.45 +95 20.07. 20:15
Futbal | 1.Dánsko | Nordsjaeland - Aalborg 1 0 2 viac dátum
1.43 4.70 6.20 +61 19.07. 20:00
Bojové športy | Oktagon MMA | Keita L. - Bogdanovic P. Stávka na víťaza zápasu. V prípade remízy bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0. 1 2 viac dátum
Keita L. - Bogdanovic P. 6130 Oktagon 59, Gamechanger
1.20 4.05 +24 20.07. 21:00
Bojové športy | Oktagon MMA | Paradeiser R. - Torres D. Stávka na víťaza zápasu. V prípade remízy bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0. 1 2 viac dátum
Paradeiser R. - Torres D. 8020 Oktagon 59, Gamechanger
1.55 2.32 +24 20.07. 21:30
Futbal | 1.Slovinsko | Ol.Ľubľana - Primorje 1 0 2 viac dátum
1.20 6.00 12.00 +32 19.07. 20:15
Futbal | 1.Rumunsko | Unirea Slobozia - FCSB 1 0 2 viac dátum
5.80 3.90 1.54 +135 19.07. 21:00
Zostaviť tiket
Celkový kurz najtipovanejších zápasov je 24.53
Za 4.00 € môžeš vyhrať 98.12 €
Výsledok zápasu 1 0 2 dátum
3.95 3.95 1.77 19.07. 16:30
4.40 3.85 1.73 19.07. 20:00
Výsledok zápasu 1 0 2 dátum
6.80 5.40 1.34 19.07. 10:00
1.48 4.40 5.60 19.07. 11:00
1.98 3.60 3.35 19.07. 15:00
1.65 4.30 4.10 19.07. 17:00
1.92 4.10 3.15 19.07. 17:00
1.67 3.80 4.60 19.07. 17:00
11.00 8.20 1.16 19.07. 17:00
1.68 3.95 4.30 19.07. 17:30
4.80 4.90 1.50 19.07. 17:30
2.70 4.20 2.12 19.07. 17:30
1.77 3.85 3.90 19.07. 18:00
2.01 4.00 3.00 19.07. 18:00
1.92 4.20 3.10 19.07. 18:00
1.56 4.30 4.80 19.07. 18:00
1.79 3.90 3.75 19.07. 18:00
4.90 3.95 1.61 19.07. 18:00
2.34 3.65 2.65 19.07. 18:00
3.55 4.00 1.82 19.07. 18:00
2.28 3.80 2.65 19.07. 18:00
7.20 5.80 1.30 19.07. 18:00
3.30 3.95 1.90 19.07. 18:30
5.40 5.20 1.42 19.07. 18:30
5.20 5.40 1.42 19.07. 18:30
1.56 4.50 4.70 19.07. 19:00
4.40 4.20 1.64 19.07. 19:00
1.51 4.30 5.60 19.07. 19:00
1.99 3.80 3.20 19.07. 19:00
USV Fliesen Klampfer Gabersdorf - FC Union RB Weinland Gamlitz 11882
4.30 4.60 1.59 19.07. 19:00
2.46 3.75 2.46 19.07. 19:30
11.00 6.40 1.20 19.07. 20:00
1.30 5.40 7.80 19.07. 20:00
2.29 3.55 2.75 19.07. 20:00
Havant Waterlooville - Portsmouth 11258
12.00 7.60 1.15 19.07. 20:00
6.00 4.80 1.41 19.07. 20:30
1.69 3.85 4.40 19.07. 20:30
10.00 8.20 1.16 19.07. 20:30
5.80 5.00 1.39 19.07. 20:30
5.40 4.60 1.47 19.07. 20:30
8.80 5.40 1.28 19.07. 20:30
1.55 4.30 5.00 19.07. 20:30
Newton Aycliffe - Stockton Town 11941
3.65 3.85 1.83 19.07. 20:45
4.80 4.40 1.55 19.07. 20:45
Gloucester City - Yate Town 12702
1.66 4.20 4.20 19.07. 20:45
2.49 3.60 2.49 20.07. 10:00
2.23 3.25 3.05 20.07. 10:30
Gyirmót Györ - Unirea Ungheni 1258
1.67 3.90 4.40 20.07. 11:30
UD Oliveirense - Académica Coimbra 1271
1.88 3.50 3.85 20.07. 11:30
AD Sanjoanense - SC Salgueiros 11818
1.49 4.20 5.80 20.07. 11:30
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. 1 2 viac dátum
Darderi L. - Baez S. 12593 štvrťfinále
2.24 1.66 +35 19.07. 12:00
Fils A. - Rune H. 11784 štvrťfinále
2.40 1.58 +35 19.07. 13:30
Cerundolo F. - Martinez P. 11962 štvrťfinále
1.33 3.35 +36 19.07. 14:50
Zverev A. - Zhang Zhizhen 12837 štvrťfinále
1.23 4.40 +36 19.07. 18:30
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. 1 2 dátum
Lamens S. - Sasnovich A. 11863 štvrťfinále
2.12 1.73 19.07. 10:00
Avanesyan E. - Schmiedlova A.K. 12382 štvrťfinále
1.55 2.47 19.07. 11:15
Shnaider D. - Seidel E. 12590 štvrťfinále
1.16 5.20 19.07. 16:00
Sramkova R. - Lys E. 10308 štvrťfinále
2.24 1.66 19.07. 17:15
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. V prípade remízy bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0. 1 2 dátum
Smolková V. - Dukic J. 3875 Oktagon 59
1.22 3.91 20.07. 17:30
Raška O. - Ďatelinka M. 6129 Oktagon 59
2.32 1.55 20.07. 17:45
Magard J. - Hill J. 3717 Oktagon 59
1.58 2.26 20.07. 18:00
Roušal R. - Novák M. 3873 Oktagon 59
1.56 2.30 20.07. 18:30
Wawrzyniak P. - Michailidis A. 3904 Oktagon 59
2.32 1.55 20.07. 19:00
Úškrt R. - Kníže P. 8912 Oktagon 59
1.65 2.13 20.07. 19:30
Szabová L. - Álvarez A. 3880 Oktagon 59
1.28 3.40 20.07. 20:00
Buchinger I. - Rajewski L. 4778 Oktagon 59, Gamechanger
1.32 3.15 20.07. 20:30
Keita L. - Bogdanovic P. 6130 Oktagon 59, Gamechanger
1.20 4.05 20.07. 21:00
Paradeiser R. - Torres D. 8020 Oktagon 59, Gamechanger
1.55 2.32 20.07. 21:30
Bartl M. - Solaja Z. 3907 Oktagon 60
1.77 1.96 07.09. 18:00
Grabinski M. - Bahník J. 3930 Oktagon 60
1.42 2.70 07.09. 18:00
Hromek D. - Emir-Can A. 3941 Oktagon 60
2.22 1.60 07.09. 18:00
Kirtzel L. - Reso H. 3945 Oktagon 60
1.10 6.02 07.09. 18:00
Nazhand W. - Handanagič M. 3948 Oktagon 60
1.40 2.77 07.09. 18:00
Poppeck A. - Montagnac J. 3950 Oktagon 60
1.70 2.05 07.09. 18:00
Stolze N. - Kohout M. 3951 Oktagon 60
1.50 2.45 07.09. 18:00
Palokaj G. - Ryšavý K. 4887 Oktagon 60
1.98 1.75 07.09. 18:00
Polívka Z. - Cordero J. 4902 Oktagon 60
1.65 2.13 07.09. 18:00
Kalašník A. - Palailogos I. 6307 Oktagon 61
1.52 2.40 21.09. 18:00
Lengál V. - Fry C. 6314 Oktagon 61
1.55 2.32 21.09. 18:00
Coga M. - Racic A. 3952 Oktagon 62
1.30 3.27 12.10. 18:00
Eckerlin Ch. - Jungwirth Ch. 6135 Oktagon 62
1.70 2.05 12.10. 18:00