Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
pic

Navýš si svoje výhry počas Australian Open až o 30 %!

Už v pondelok štartuje prvý grandslamový turnaj sezóny a my ti pri tejto príležitosti prinášame okrem bohatej kurzovej ponuky a živých prenosov na FORTUNA TV aj jedinečnú možnosť navýšiť si svoje výhry až o 30 %. Stav si počas Australian Open (od 20. 1. do 2. 2. 2020) na akékoľvek stávkové príležitosti a tvoje výhry môžu byť vyššie ako inokedy. Bonusová ponuka platí na predzápasové stávky i LIVE stávky.

pic

McGregor je späť v UFC! Čekni naše kurzy a stav si na svojho favorita!

Už v sobotu sa v Las Vegas uskutoční ďalší z galavečerov UFC, no tento bude mimoriadne sledovaný. Fanúšikovia MMA sa totiž dočkajú návratu Conora McGregora, ktorý sa v oktagone predstaví prvýkrát od 6. októbra 2018, kedy prehral prestížny duel s Khabibom Nurmagomedovom. Teraz sa postaví proti veteránovi UFC Donaldovi „Cowboy“ Cerronemu. Uži si tento súboj spolu s nami! Čekni našu bohatú kurzovú ponuku a stav si na víťaza zápasu, počet kôl, či jeden alebo druhý bojovník vyhrá na body alebo po K.O./T.K.O.

pic

Zaži počas hokejových MS juniorov ešte viac zábavy a vzrušenia!

Pozornosť všetkých hokejových fanúšikov sa na prelome rokov už tradične upriamuje na majstrovstvá sveta hráčov do 20 rokov. Tentokrát budú pre nás o niečo zaujímavejšie, keďže sa uskutočnia v českých mestách Ostrava a Třinec. My ti pri tejto príležitosti prinášame bohatú ponuku stávok, aby si pri sledovaní šampionátu zažil ešte viac zábavy a vzrušenia. U nás si môžeš staviť na jednotlivé zápasy s množstvom podhier i špeciálne stávky na umiestnenie v skupinách či celkové umiestnenie na turnaji. Tak neváhaj, čekni naše kurzy a stav si na svojich favoritov!

pic

Výhry navyšujeme do tretice! Stav si LIVE a vyhraj teraz až o 30 % viac!

Po dvoch týždňoch, keď si na LIVE stávkach mohol vyhrať až o 20 % viac, ti teraz prinášame možnosť vyhrať ešte viac. Pokračujeme v našom LIVE bonuse a k Bonusu 10 % a 20 % pridávame aj Bonus 30 %. Stačí, ak si od nedele 22. 12. 2019 do utorka 31. 12. 2019 stavíš LIVE na akékoľvek stávkové príležitosti a tvoje výhry môžu byť vyššie až o 30 %. Všetky tri bonusy budú platiť do konca roka.

pic

Ospravedlňujeme sa za výpadok, výhry zvyšujeme o 30 %!

Ako ospravedlnenie za výpadok našich služieb sme pre vás pripravili špeciálny Happy Weekend Bonus, vďaka ktorému môžete vyhrať viac ako inokedy. Stavte si od dnes až do nedele 22. 12. 2019, pridajte na tiket Happy Weekend Bonus a vaše výhry budú o 30 % vyššie!

pic

Ako sme tu pre vás počas sviatočných dní?

Prinášame vám prehľadnú tabuľku našich otváracích hodín počas sviatočných dní. Vzhľadom k legislatívnym obmedzeniam budú naše služby v dňoch 24. a 25. 12. nedostupné.

pic

Vybúchaj si svoje klubové body a navýš si výhry až o 50 %!

Ak máš na svojom hráčskom účte ešte nejaké klubové body, nezabudni, že máš už len pár dní na ich využitie. Na konci roka (31. 12. 2019) budú všetkým klientom nevyčerpané body vymazané a od 1. 1. 2020 sa začnú zbierať odznova. Už klasicky ti na Nový rok na účet pripíšeme 100 klubových bodov ako malý darček za tvoju vernosť.

pic

Nové funkcie a vylepšenia v našej appke!

Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby a produkty, aby boli pre stávkarov čo najlepšie. Spustili sme preto pár noviniek aj v našej mobilnej aplikácii (Android i iOS), ktoré ti pomôžu zrýchliť, zjednodušiť a sprehľadniť stávkovanie. Po novom sú stávkové príležitosti v detaile zápasu zoskupené v prehľadných skupinách ako hlavné stávky, polčas, góly či presný výsledok. Taktiež môžeš využiť nový časový filter, ktorý ti zobrazí zápasy, ktoré sa začnú v najbližšej hodine. Užitočnou novinkou pre niektorých bude aj čiarový kód na pripravených e-tiketoch, vďaka ktorému v pobočkách už nemusíš diktovať dlhé číslo tiketu.

pic

Bonus 5 a Bonus 8 sú späť! Navýš si svoje výhry za klubové body!

Od 10. decembra 2019 sme opätovne spustili Bonus 5 a Bonus 8. Znova si tak môžeš navýšiť svoje výhry až o 50 % vďaka nazbieraným klubovým bodom. Kurzové zvýhodnenie si však po novom kúpiš za menej klubových bodov. Pri Bonuse 5 to bude 100 klubových bodov (predtým 500) a pri Bonuse 8 si kurzové zvýhodnenie kúpiš za 50 klubových bodov (predtým 300). Ďalšou zmenou je, že bonus nebude platiť 24 hodín, ale bude platný len na prvý tiket po aktivácii bonusu. Ak máš dostatok klubových bodov, neváhaj, stav si na svojich favoritov a uži si vyššie výhry!

pic

Stav si na odvetný súboj o titul Joshua vs. Ruiz!

Fanúšikovia profesionálneho boxu sa môžu tešiť na odvetu boxerského súboja v ťažkej váhe. Už túto sobotu si to v Saudskej Arábii opäť rozdajú Anthony Joshua a Andy Ruiz Jr. My ti teraz ponúkame možnosť, ako si tento dlhoočakávaný pästný duel spestriť a zažiť pri jeho sledovaní ešte viac zábavy a vzrušenia. U nás si môžeš staviť nielen na víťaza zápasu, ale aj či jeden alebo druhý boxer vyhrá na body či K.O./T.K.O., alebo v ktorom kole zápas skončí. Tak neváhaj, vyber si z našej ponuky a uži si boxerský večer naplno.

pic

Stav si počas Black Friday víkendu a navýš si svoje výhry až o 25 %!

Aj tento rok ti pri príležitosti Black Friday prinášame jedinečnú možnosť vyhrať viac ako počas bežných dní. Stačí, ak od piatka 29. 11. do pondelka 2. 12. 2019 uzatvoríš tiket s akýmikoľvek stávkovými príležitosťami a tvoje výhry môžu byť vyššie až o 25 %.

pic

Stav si na víťaza turnaja v elektronických šípkach!

Vo Fortune sa snažíme podporovať aj menej tradičné športy. Jasným príkladom je turnaj v elektronických šípkach TOP Slovakia Dart Cup, ktorý sa uskutoční už tento víkend v Tatranskej Lomnici. Ako partner tohto podujatia ti exkluzívne len u nás prinášame možnosť staviť si na celkové umiestnenie hlavného turnaja mužov.

pic

Drž palce našim v kľúčovom zápase proti Chorvátsku a vyhraj viac!

Slovenskí futbaloví reprezentanti majú pred sebou rozhodujúci kvalifikačný dvojzápas o postup na EURO 2020. V sobotu 16. 11. o 20.45 hod. nastúpia v Rijeke proti úradujúcim vicemajstrom sveta z Chorvátska. Pri tejto príležitosti ti ponúkame jedinečnú možnosť staviť si na víťazstvo našich s mimoriadne lákavým kurzom 10.0!

pic

POZOR, falošná aplikácia!

Na Google Play Store sa nachádza podozrivá aplikácia, ktorá zjavne zneužíva značku Fortuna. Názvom a farbami sa u ľudí snaží navodiť pocit, že patrí našej spoločnosti. V skutočnosti však ide o falošnú aplikáciu.

pic

Uži si bratislavský OKTAGON s bohatou ponukou stávok!

Fanúšikovia MMA sa majú opäť na čo tešiť. Už túto sobotu sa do Bratislavy vráti čoraz populárnejší OKTAGON, na ktorom sa predstavia známi slovenskí bojovníci ako Samuel Krištofič, Tomáš Deák či Robert Pukač. Pri tejto príležitosti ti už tradične prinášame bohatú ponuku stávok na všetky súboje OKTAGONU. Môžeš si staviť na víťaza zápasu, počet zahájených kôl, či zápas skončí K.O./T.K.O. alebo na body.

pic

Klubové body po novom!

S prechodom na nový systém sme spustili možnosť stávkovania za nazbierané klubové body. Ako bonus a poďakovanie sme všetkým klientom zdvojnásobili ich počet klubových bodov k 9. 9. 2019.

pic

Uži si štart NHL so špeciálnymi stávkami a živými prenosmi!

Fanúšikovia NHL sa konečne dočkali! Po letnej pauze sa opäť rozbieha kolotoč najprestížnejšej a najslávnejšej hokejovej ligy sveta a my ti pri tejto príležitosti prinášame bohatú kurzovú ponuku, v rámci ktorej nájdeš okrem klasických zápasových stávok aj rôzne špeciálne stávky. Môžeš si napríklad staviť, či Tomáš Tatar strelí v základnej časti viac ako 26 gólov, či Jaroslav Halák vychytá viac ako štyri čisté kontá, alebo či Zdeno Chára zaznamená viac ako 20 kanadských bodov.

pic

Stav si na majstrovstvá SR v elektronických športoch!

Už zajtra štartuje v Bratislave trojdňový najväčší herný festival na Slovensku Y-FEST, v rámci ktorého sa uskutočnia majstrovstvá SR v elektronických športoch. Ako hlavný partner tohto podujatia ti exkluzívne len u nás prinášame možnosť staviť si na víťaza turnaja v populárnych hrách ako CS:GO, Dota2, FIFA20 a Rainbow Six Siege.

pic

V ponuke už aj naša 3. futbalová liga

Stav si na klub svojho kamaráta alebo suseda!

Futbal je naším najpopulárnejším športom, a preto ti teraz ponúkame možnosť zažiť s ním ešte viac zábavy. Po novom si u nás môžeš staviť nielen na slovenskú Fortuna ligu a 2. ligu, ale už aj na našu 3. futbalovú ligu. Tá je rozdelená na štyri samostatné súťaže podľa regiónov - Bratislava, Západ, Stred a Východ.

pic

Stav si na svojho favorita v zápase storočia na OKTAGONE 15!

Dlhoočakávaný súboj v klietke OKTAGONU je tu! Už túto sobotu sa proti sebe postavia dve žijúce legendy česko-slovenskej MMA scény – Karlos Vémola a Attila Végh. My sme pre teba už tradične pripravili bohatú ponuku stávkových príležitostí nielen na spomínaný „zápas storočia“, ale aj na ďalšie súboje pražského OKTAGONU 15. Môžeš si staviť na víťaza zápasu, počet zahájených kôl, či zápas skončí do 60 sekúnd od začiatku 1. kola, či súboj skončí K.O./T.K.O. alebo na body.

pic

Využi našu bohatú kurzovú ponuku na tenisový Turnaj majstrov!

Najlepší tenisti sveta v dvojhre a štvorhre sa na záver sezóny už tradične stretnú v Londýne, kde sa uskutoční prestížny ATP Turnaj majstrov. Pri tejto príležitosti ti prinášame skutočne bohatú ponuku stávok. Môžeš si staviť na jednotlivé zápasy s množstvom podhier či celkové umiestnenie v skupinách i na turnaji. Okrem toho ti ponúkame aj špeciálne stávkové príležitosti s výhodnými kurzami. Tu si môžeš skúsiť tipnúť, kto bude mať najviac es, aká bude finálová dvojica, alebo či víťaz dvojhry vyhrá turnaj bez straty setu. Tak neváhaj a stav si!

pic

Vypočuj si podcast Boris a Brambor a hraj v tipovačke o 90 Eur!

Ak si ešte nepočul nový športový podcast dvojice Boris Valábik a Marián Gáborík pod názvom "Boris a Brambor", mal by si to rýchlo napraviť. Okrem toho, že sa v ňom dozvieš množstvo pikošiek zo zákulisia hokeja, môžeš hrať aj o zaujímavé ceny. Ako hrdý partner ich pravidelnej tipovačky ti ponúkame možnosť vyhrať stávkové kredity v celkovej hodnote 90 eur.

pic

Pozor, v utorok ráno nebude fungovať platobná brána GoPay

Z dôvodu plánovanej odstávky systému GoPay, ktorá prebehne v utorok 19. 11. 2019 v čase od 00.00 do 06.00 hod., nebude možné v uvedenom čase vykonávať internetové platby prostredníctvom platobných tlačidiel jednotlivých bánk. Vaše hráčske konto si budete môcť dotovať len cez platobnú kartu.

pic

Dopadne to tak, ako potrebujeme? Stav si na remízu Wales - Maďarsko so Superkurzom 6.0!

Dnes večer sa rozhodne o tom, či naši futbaloví reprezentanti postúpia na budúcoročné EURO. Veľmi pozorne budeme sledovať zápas Wales – Maďarsko, kde potrebujeme nerozhodný výsledok. Pri tejto príležitosti ti ponúkame jedinečnú možnosť staviť si na remízu v tomto zápase s lákavým kurzom 6.0!

pic

Prinášame ti špeciálne analýzy zápasov NFL od profíka z Monarchs!

V play-off NFL sú na programe konferenčné finále, v ktorých štyri tímy zabojujú o postup do Super Bowlu. U nás nájdeš špeciálne analýzy zápasov NFL aj s tipmi od profesionálneho hráča amerického futbalu Jakuba Grofiča z klubu Bratislava Monarchs. Analýzy vybraných duelov ti budeme prinášať každý týždeň vždy pred víkendovým kolom. Nechaj sa inšpirovať tipmi profíka a stav si na svojich favoritov v NFL.

pic

Viac možností ako vyhrať s novým online Fortuna Casinom!

Láka ťa svet blikajúcich svetiel, rotujúcich kolies a veľkých výhier? Máme pre teba skvelú správu. Dnes spúšťame nové online Fortuna Casino, v ktorom zažiješ poriadnu dávku zábavy, vzrušenia a adrenalínu. Naše nové Casino je pripravené ti priniesť skutočne veľké výhry.

Tak neváhaj a vyskúšaj svoje šťastie! U nás si môžeš zahrať ruletu, blackjack, White King a mnoho iných hier. Voľba je len na tebe. Ponuku hier budeme neustále dopĺňať, takže u nás nájdeš vždy niečo nové.

Chcem hrať

pic

Veľké výhry v našom novom Casine!

Hneď prvý víkend po spustení nášho nového online Casina sa v ňom dvom našim klientom podarilo zaznamenať naozaj krásne výhry.