Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Predaj svoj tiket pred ukončením zápasu!

Predčasná výplata výhry

Myslíte si, že Váš favorit už nedotiahne zápas do úspešného konca? Alebo máte už zarobené a nechcete sa strachovať o výsledok do konca zápasu? Predajte svoj tiket Fortune ešte pred vyhodnotením stávkových udalostí na tikete. Akceptovaním našej ponuky získate peniaze na svoj účet ihneď. O predčasnú výplatu výhry budete môcť požiadať na našej web stránke, na mobile (mob.ifortuna.sk, aplikácie) a aj na našich pobočkách.

Ako to funguje?

1. Prvým krokom je uzatvoriť predzápasovú, alebo LIVE stávku.

2. V prípade, keď predčasná výplata tiketu je umožnená, v prehľade LIVE tiketov a v detaile všetkých tiketov sa objaví informácia, že akú hodnotu je Fortuna ochotná v danom momente za Váš tiket zaplatiť. Pri predzápasových tiketoch sa táto informácia neobjaví v zozname tiketov, musíte si tiket rozkliknúť, aby ste sa dozvedeli, či je možné predčasne vyplatiť výhru.

detail ponuka nápovedaLive vyplatiť

3. Kliknutím na button „Vyplatiť ihneď ...“ sa Vám objaví dialógové okno, kde vidíte aktuálnu ponuku a svoje rozhodnutie potvrdíte kliknutím na Vyplatiť teraz. Týmto krokom ihneď predáte Váš tiket za cenu, ktorú ste akceptovali. V prípade, že máte zaškrtnutý checkbox "Akceptovať všetky zmeny hodnôt predčasnej výplaty", môže sa cena zmeniť a to z dôvodu vývoja kurzov na tikete počas vyplácania.

Vyplatiť teraz

4. Suma sa Vám pripíše na účet a v zozname tiketov nájdete pri predčasne vyplatenom LIVE tikete hlášku „Predčasne vyplatené” a žltú ikonku s jednotkou. Pri predzápasových tiketoch pred tiketom tiež nájdete žltú ikonku s jednotkou.

Predčasne vyplatenépredčasne vyplatený detail LIVE tiket

5. Predčasná výplata tiketu bola zamietnutá
Pri zmene stavu zápasu alebo z ďalších dôvodov môže byť predčasná výplata výhry bookmakerom zamietnutá. V takom prípade je potrebné proces zopakovať, opäť si otvoriť tiket a skontrolovať , či ešte stále je možné tiket predčasne predať. Následne opäť kliknúť na „Vyplatiť ihneď“ a potom predaj potvrdiť s kliknutím na „Vyplatiť teraz“.

Popup chyba

6. Predčasná výplata výhry aj na mobile
Používate naše aplikácie, alebo stránky optimalizované pre mobil či tablety? Predčasná výplata výhier Vám bude umožnená aj na stránke mob.ifortuna.sk a v našich aplikáciách, aby ste túto novú funkcionalitu mohli využívať kdekoľvek a kedykoľvek.