Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
08.06. 22:00
V BetBuilderi predstavuje 0,5 kola presná polovica určitého kola (02:30, 7:30, 12:30, 17:30, 22:30)
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. V prípade remízy bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0. 1 2
Moises T. - Klein L. 3748 Louisville, Kentucky
2.04 1.69

Zápas skončí remízou alebo technickou remízou Stávka, či zápas po vyhlásení bodového výsledku skončí remízou.

Zápas skončí v 1. kole Stávka na koniec zápasu v 1. kole. Pokiaľ jeden zo zápasníkov odstúpi v prestávke medzi kolami, bude zápas považovaný za ukončený k času konca predchádzajúceho kola.

Zápas skončí v 2. kole Stávka na koniec zápasu v 2. kole. Pokiaľ jeden zo zápasníkov odstúpi v prestávke medzi kolami, bude zápas považovaný za ukončený k času konca predchádzajúceho kola.

Zápas skončí v 3. kole Stávka na koniec zápasu v 3. kole. Pokiaľ jeden zo zápasníkov odstúpi v prestávke medzi kolami, bude zápas považovaný za ukončený k času konca predchádzajúceho kola.

Zápas skončí na body alebo technickým rozhodnutím Stávka, či zápas bude ukončený bodovým rozhodnutím, prípadne technickým rozhodnutím spôsobené neúmyselným faulom.

Zápas skončí K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou Stávka, či bude zápas predčasne ukončený technikou K.O./T.K.O. prípadne diskvalifikáciou za úmyselný faul.

Zápas skončí kapituláciou Stávka, či jeden zo zápasníkov vzdá zápas, na základe použitej techniky protivníka.

Zápas skončí do 60 sekúnd od začiatku 1.kola Stávka, či zápasník vyhrá zápas do 60 sekúnd od začiatku zápasu.

1.zápasník vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím Stávka, či zápasník vyhrá po vyhlásení výsledkov na body, prípadne technickým rozhodnutím spôsobeného neúmyselným faulom protivníka.

2.zápasník vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím Stávka, či zápasník vyhrá po vyhlásení výsledkov na body, prípadne technickým rozhodnutím spôsobeného neúmyselným faulom protivníka.

1.zápasník vyhrá K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou Stávka, či zápasník predčasne vyhrá technikou K.O./T.K.O., prípadne diskvalifikáciou za úmyselný faul protivníka.

2.zápasník vyhrá K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou Stávka, či zápasník predčasne vyhrá technikou K.O./T.K.O., prípadne diskvalifikáciou za úmyselný faul protivníka.

1.zápasník vyhrá kapituláciou Stávka, či zápasník vyhrá vzdaním protivníka, na základe použitej techniky.

2.zápasník vyhrá kapituláciou Stávka, či zápasník vyhrá vzdaním protivníka, na základe použitej techniky.

1.zápasník vyhrá zápas v 1.kole Stávka na výhru zápasníka v 1. kole. Pokiaľ protivník odstúpi v prestávke medzi kolami, bude zápas považovaný za vyhraný k času konca predchádzajúceho kola.

1.zápasník vyhrá zápas v 2.kole Stávka na výhru zápasníka v 2. kole. Pokiaľ protivník odstúpi v prestávke medzi kolami, bude zápas považovaný za vyhraný k času konca predchádzajúceho kola.

1.zápasník vyhrá zápas v 3.kole Stávka na výhru zápasníka v 3. kole. Pokiaľ protivník odstúpi v prestávke medzi kolami, bude zápas považovaný za vyhraný k času konca predchádzajúceho kola.

2.zápasník vyhrá zápas v 1.kole Stávka na výhru zápasníka v 1. kole. Pokiaľ protivník odstúpi v prestávke medzi kolami, bude zápas považovaný za vyhraný k času konca predchádzajúceho kola.

2.zápasník vyhrá zápas v 2.kole Stávka na výhru zápasníka v 2. kole. Pokiaľ protivník odstúpi v prestávke medzi kolami, bude zápas považovaný za vyhraný k času konca predchádzajúceho kola.

2.zápasník vyhrá zápas v 3.kole Stávka na výhru zápasníka v 3. kole. Pokiaľ protivník odstúpi v prestávke medzi kolami, bude zápas považovaný za vyhraný k času konca predchádzajúceho kola.

1.zápasník vyhrá zápas v 1.alebo 2.kole Stávka na výhru zápasníka v 1. alebo 2. kole. Pokiaľ protivník odstúpi v prestávke medzi kolami, bude zápas považovaný za vyhraný k času konca predchádzajúceho kola.

2.zápasník vyhrá zápas v 1.alebo 2.kole Stávka na výhru zápasníka v 1. alebo 2. kole. Pokiaľ protivník odstúpi v prestávke medzi kolami, bude zápas považovaný za vyhraný k času konca predchádzajúceho kola.

Stávkové príležitosti na vašom tikete nie je možné kombinovať s ďalšou ponukou tohto zápasu.