X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Podbrezová - Nitra

9. decembra 2017 14:00

preview_futbal_stadion_podbrezova_01

Na Futbalistov Podbrezovej (11.) nezafungovala ani trénerská výmena, rezultátom čoho je katastrofálna séria posledných zápasov (0-1-6). V tomto období dokázali streliť len tri góly a dostali ich až-až. Do oči bijúci je predovšetkým domáci debakel 1:8 s Trenčínom (7.). „Železiari“ v ostatnom kole síce vzdorovali na trávniku Žiliny a obišli s prijateľnou prehrou, ale na jar budú mať plné ruky záchranárskych prác.

Bez zisku bodu skončila v ostatnom kole aj Nitra (6.), ktorá zase tesne podľahla vedúcej Trnave. V dohrávanom stretnutí na ihrisku v Trenčíne sa už zdalo, že sa body podelia, ale v 89.minúte udrel Trnavčan Sloboda. Nitrania, tak budú musieť v zostávajúcich štyroch kolách základnej časti, bojovať o každý bod. Víťazstvo v Podbrezovej bude pre ňu viac ako žiadúce. Pred Trenčínom (7.) má dvojbodový náskok, ôsme Zlaté Moravce stiahli „corgoňov“ na štyri body.

Zápas na Horehroní veľa futbalovej krásy neprinesie a bude sa bojovať o každý centimeter. V prvom vzájomnom stretnutí vyhrala doma Nitra 1:0 a veľa gólov neprinesie ani aktuálne meranie síl. Počet gólov -2,5

info Zápas správne tipy výsledok
736 Podbrezová - Nitra 1,10,12 1:0
info Počet gólov správne tipy výsledok
4320 Podbrezová - Nitra - 1:0

Vytvorené: 9. decembra 2017 14:30

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.