Čas
Kurzy
1.01
1000
Odporúčame
Môže sa hodiť

West Ham - Wolverhamtpon

01.10.2022 18:30
pic

Výkony a výsledky West Hamu sú zatiaľ jedným veľkým sklamaním. Mužstvo s ambíciami na TOP 6 je v zostupovej trojke. Práve jednu priečku nad nimi je aktuálne Wolverhampton.

"Kladivári" majú po siedmich kolách na konte len štyri body (skóre 3:9) a spolu s "Vlkmi" tak majú v tejto sezóne PL najhoršiu ofenzívu. Je to veľké sklamanie a nepríjemné prekvapenie pre (nie len) fanúšikov domáceho celku. V lete významne posilnili smerom dopredu. Okrem iného prišiel Paqueta, ktorý je reprezentantom Brazílie a v drese Lyonu predvádzal celkovo veľmi solídne výkony. Moyesove taktiky nevychádzajú, zmeny sú zatiaľ nie významné. Herne sa významne trápi česká dvojica, ale aj Bowen, Antonio či Fornals.

Na druhej strane máme Wolverhampton, ktorý na tom nie je výrazne lepšie. Na konte má šesť bodov (skóre 3:7) a je len jednu priečku nad zónou zostupu. WH prehral v poslednom kole na pôde Evertonu (1:0), Wolves zas nestačili na Man City (0:3), keď sa zbytočne nechal vykartovať Collins. Ten v 33.minúte dostal ČK za poriadne nebezpečný zákrok na Grealisha. Tak ako v sezóne minulej, aj v tej aktuálnej sa ofenzívne trápia. V tomto zápase by im už mal pomôcť Diego Costa, ktorému ale pravdepodobne bude chvíľu trvať, kým sa dostane do formy.

V posledných dvoch domácich zápasoch proti Wolves to domáci zvládli (1:0, resp. 4:0). Tri body potrebujú obaja ako soľ. Vzhľadom na kvalitu a repre pauzu očakávame, že domáci tentoraz predvedú dobrý výkon. Stávkujúcim odporúčame staviť na "Zápas/počet gólov: West Ham/-4.5".

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky