Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Trenčín - Feyenoord

9. augusta 2018 19:00

preview_futbal_01

V úvodnom stretnutí 3. predkola Európskej ligy futbalisti AS Trenčín privítajú Feyenoord Rotterdam. Stretnutie sa uskutoční na umelej tráve v Žiline.

Trenčania v Európskej lige majú za sebou už dve kolá, vyradili Podgoricu a Zabrze. V generálke na štvrtok vysoko zdolali vo Fortuna lige Sereď 5:1.

Feyenoord cez víkend v dueli o Holandský Superpohár prekonal šampióna krajiny PSV Eindhoven.

V Trenčíne sú viacerí, ktorí pôsobili vo Feyenoorde. Útočník Joey Sleegers vyrastal v akadémii rotterdamského klubu, no nikdy nenastúpil v súťažnom zápase za A-mužstvo. Majiteľ Trenčína Tschen La Ling odohral za Feyenoord 18 duelov. Duel bude špecifický taktiež pre trénera AS Ricarda Moniza, ktorý je rodákom z najväčšieho európskeho prístavného mesta. Holandskú národnosť majú aj trenčianski stredopoliari Desley Ubbink, Aschraf El Mahdioui a Philippe van Arnhem.

Pri pohľade na súpisky oboch tímov je papierovým favoritom Feyenoord Rotterdam. Trhová hodnota jeho hráčov je vyššia o 100 miliónov eur ako v prípade Trenčína. V kádri holandského tímu sa nachádzajú viaceré domáce hviezdy ako útočník Robin van Persie, stredopoliari Tonny Vilhena s Jordym Clasiem alebo brankár Kenneth Vermeer.

Tréner Giovanni van Bronckhorst vyhlásil, že nebude môcť postaviť v Žiline najsilnejší tím. Chýbať mu bude minimálne šesť hráčov a nad niektorými ďalšími ešte visí otáznik. Tonny Vilhena si odpyká kartový trest, Nicolai Jörgensen, Yassin Ayoub, Jeremiah St. Juste, Renato Tapia a Ridgeciano Haps sú zranení. Jens Toornstra mal problémy s rukou po zápase Superpohára a neistá je situáciu aj okolo Robina van Persieho.

Papierovým favoritom dvojzápasu je štvrté mužstvo minulej sezóny holandskej ligy, ale vzhľadom na vlastnícku štruktúru trenčianskeho klubu a prítomnosť trénera či hráčov z ,,krajiny tulipánov" budú mať futbalisti AS postarané o motiváciu navyše. Zápas - 1

info Zápas správne tipy výsledok
421 Trenčín - Feyenoord 1,10,12 4:0

Vytvorené: 8. augusta 2018 09:48

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
🎾🏆🏒💡💣💩💰🍺👍😛😞😭🥊💀😀😇😡😲🤔😎⚽☕❤🇨🇿🇭🇷🇵🇱🇷🇴🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.