Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
Fortuna liga 2019/2020

V sobotu (20. 7.) sa začína 27. ročník najvyššej futbalovej súťaže – Fortuna liga. Titul z predchádzajúcej sezóny bude obhajovať ŠK Slovan Bratislava, ktorý na jar získal svoj deviaty majstrovský titul v ére samostatného Slovenska. Belasí budú najväčšími favoritmi (kurz 1.25) aj v novej sezóne. Káder zostal prakticky pokope, novú zmluvu podpísal najlepší strelec tímu Andraž Šporar a podarilo sa udržať aj Mohu a brankára Dominika Greifa. Mužstvo trénera Martina Ševelu zároveň posilnili stopér Myenty Abena z Trnavy a krídelník Erik Daniel z Ružomberka.

Konkurentmi Slovana v boji o titul budú najmä futbalisti Dunajskej Stredy a Žiliny. Nepríjemným súperom bude určite opäť aj Ružomberok, ktorý obsadil v uplynulom ročníku skvelé 3. miesto. V lepšiu sezónu veria v Trnave, ktorá má nového majiteľa i trénera, Senici a takisto v Trenčíne, ktorý sa musel zachraňovať v baráži proti Popradu. Michalovce a Sereď by radi zopakovali účasť v skupine o titul, ale budú to mať nesmierne ťažké. Posunúť sa vyššie v tabuľke Fortuna ligy bude cieľom tímov z Nitry a Zlatých Moraviec. Nováčikom súťaže bude Pohronie, ktoré vyhralo druhú ligu a hneď v úvodnom kole privíta na štadióne v Žiari nad Hronom majstrovský Slovan.

Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.