Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Milwaukee – Brooklyn 3.z.

9.6.2021
pic

V semifinálovej sérii Východnej konferencie vyhral Brooklyn obidva domáce súboje. Milwaukee v tom druhom prehralo o 39 bodov a hodiť to za hlavu nebude jednoduché.

„Samci“ odohrali výbornú základnú časť a skončili na 3. mieste práve za svojim súperom. V 1. kole play-off narazili na vlaňajšieho finalistu z Miami (4:0) a potrápili sa iba v úvodnom zápase, ktorý vyhrali „až“ po predĺžení. V ďalších troch dueloch boli suverénni a mohli sa tešiť na konferenčné semifinále. V ňom začali víťaznou 1. štvrtinou, ale to nestačilo (107:115) a v druhom súboji to bola hotová pohroma (86:125). Dokonca aj najväčšia hviezda Giannis Antetokounmpo dal na svoje pomery chudobných 18 bodov a raritou je, že zo siedmich trestných hodov premenil iba 2. Doma však posledných 10 duelov vyhrali vrátane dvoch s Brooklynom.

Hostia zakončili základnú časť piatimi víťazstvami a formu si preniesli aj do play-off, v ktorom vyradili Boston (4:1) a jediný zápas prehrali vonku. Proti Milwaukee nezačali vôbec dobre, keď sa im hneď v úvode zranila jedna z najväčších hviezd kanonier Harden. Po 1. štvrtine sa však „otriasli“ zo šoku a Durant s Irvingom sa postarali o úspech. Podobne sa im to podarilo aj v 2. súboji a najmä prvý menovaný mal fantastické štatistiky úspešnosti. Odohral pritom necelých 33 minút a so spoluhráčmi deklasovali súpera 125:86. Vonku to pôjde ťažšie, no možno sa vráti Harden.

Vo vzájomných zápasoch sa v posledných rokoch darilo takmer výlučne hosťujúcim tímom, no v tejto sezóne sa tešili vo všetkých piatich dueloch iba domáci. Stávkujúcim radíme vsadiť na 2. tím, že dosiahne menej ako 118.5 bodu, keďže bude pravdepodobne bez spomínaného Hardena.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky