Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Lokomotiv Moskva - Lazio

25.11.2021 18:45
pic

Lokomotiv si stále robí zálusk na 2.miesto, ktoré zatiaľ drží Lazio. V „remízovej“ skupine stráca na neho tri body, ale jeho forma je žalostná.

Moskovčania vyhrali iba dva z posledných 12 zápasov (2-6-4) a to neboli jeho súpermi žiadni európski giganti. V ruskej Premier Lige sú napriek tomu stále na solídnom 4.mieste, ale cez víkend podľahli doma Achmatu Groznij, ktorý na nich stráca z 9.priečky iba 4 body. V  Európskej lige na prvé víťazstvo márne čakajú (0-2-2), no stále môžu preniknúť do jarných bojov, keďže až 5 z 8 duelov tejto skupiny skončilo nerozhodne.

Lazio je po dvoch remízach s Marseille druhé, ale stále má dobrú šancu na priamy postup do osemfinále. Dnešné tri body by ho k tomu priblížili a v záverečnom kole by si to rozdalo o 1.miesto v priamom súboji doma s Galatasarayom. Výsledky Rimanov sú v prebiehajúcej sezóne pestré a nemali za sebou viac ako dva rovnaké rezultáty. V Serie A vyhrali úvodné dva zápasy nového ročníka, ale v ďalších kolách sa prehry, s výhrami a remízami striedali. Naposledy podľahli na Stadio Olimpico Juventusu a mestský rival AS ho odsunul na 6.miesto.

Ideálna forma nie je ani u jedného z tímov. Lokomotiv čaká na víťazstvo v európskych pohároch 15 duelov, Lazio v týchto súťažiach zase nevyhralo 11 vonkajších stretnutí, ale s ruskými klubmi neprehralo 7-krát v rade (3-4-0). Dvojitá šanca 0-0

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky