1.01
1000

Cerle Brugge - Oostende

29.01.2022 20:45

Cerle Bruggy majú famóznu formu a tu potvrdili na pôde bruselského Anderlechtu, ktorému nedali najmenšiu šancu. Doma proti Oostende sú jasným favoritom.

Siedmy celok belgickej najvyššej ligy je už siedmy, na konte má 34 bodov (skóre 35:29) a v rámci posledných piatich ani desiatich zápasoch nemá nikto lepšiu formu ako práve oni. Na pôde Anderlechtu vyslali na brankára deväť striel, domáci ani jednu. Zápas výrazne ovplyvnila červená karta domácich, ktorú už v 25.minúte dostal obranca Hoedt. Napriek tomu sa tak jednoznačný scenár v prospech hostí neočakával, tí znova potvrdili to, že sa im v posledných týždňoch darí skvele. Z posledných deviatich ligových zápasov vyhrali osem, pričom prehrali len na domácej pôde proti St.Gilloise (líder tabuľky), keď stratili dvojgólové vedenie po prvom polčase. Doma sa im tiež darí veľmi solídne, posledné štyri zápasy na svojej pôde vyhrali s celkovým skóre 10:2.

Na druhej strane máme Oostende, ktoré sú aktuálne na pätnástom mieste, pričom majú na konte 24 bodov (skóre 25:46). Naozaj zlú formu majú na ihriskách súperov, kde v posledných desiatich zápasoch uhrali len jednu výhru a až sedemkrát prehrali. V poslednom zápase sa im prekvapivo podarilo uhrať remízu (1:1) na pôde Gentu, ktorý však mal doma prevahu, no nevyužil viacero veľkých šancí. Proti Cerle Bruggám ich, pravdepodobne, čaká náročnejšia úloha.

Stávkujúcim v tomto zápase odporúčame vsadiť na výhru domácich s tým, že v zápase padnú aspoň dva góly (1/+1.5). Pre odvážnejších odporúčame tiež staviť aj na to, že Hotič dá gól. Využite aj atraktívnu možnosť vytvoriť si akúkoľvek svoju kombináciu v Betbuilderi.