Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Tenis
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. 1 2 viac dátum
Seidel E. - Bektas E. 12075 (Q1)
3.30 1.30 +32 15.06. 10:30
Papadakis L. - Masarova R. 12076 (Q1)
5.20 1.14 +32 15.06. 10:30
Yastremska D. - Sonmez Z. 12078 (Q1)
1.35 3.05 +32 15.06. 10:30
Siniakova K. - Noha Akugue N. 12084 (Q1)
1.08 7.00 +32 15.06. 11:45
Tauson C. - Bejlek S. 12158 (Q1)
1.29 3.40 +32 15.06. 11:45
Kudermetova V. - Stabel A. 12490 (Q1)
1.01 9.90 +2 15.06. 12:00
Starodubtseva Y. - Korpatsch T. 12086 (Q1)
1.87 1.86 +14 15.06. 13:00
Krunic A. - Sasnovich A. 12154 (Q1)
2.17 1.64 +30 15.06. 13:00
Day K. - Rodionova A. 12165 (Q1)
2.46 1.51 +31 15.06. 13:00
Wang Xinyu - Guth M. 12143 (Q1)
1.06 8.00 +32 15.06. 14:15
Rus A. - Ferro F. 12157 (Q1)
1.44 2.65 +31 15.06. 14:15
Lamens S. - Hibino N. 12160 (Q1)
1.62 2.21 +30 15.06. 14:15
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. 1 2 viac dátum
Grey S.B. - Volynets K. 1023 (Q1)
5.60 1.12 +31 15.06. 12:00
Wang Yaf. - Rajecki A. 1029 (Q1)
1.50 2.50 +31 15.06. 12:00
Bucsa C. - Arango E. 1031 (Q1)
1.66 2.13 +30 15.06. 12:00
Gadecki O. - Saville D. 1032 (Q1)
2.24 1.60 +31 15.06. 12:00
Gracheva V. - Martincova T. 1022 (Q1)
1.53 2.40 +31 15.06. 13:15
Dolehide C. - Silva E. 1030 (Q1)
1.11 5.80 +31 15.06. 13:15
Appleton E. - Avanesyan E. 1038 (Q1)
2.55 1.47 +32 15.06. 13:15
Fett J. - Golubic V. 1040 (Q1)
2.15 1.65 +30 15.06. 13:15
Christie F. - Uchijima M. 1024 (Q1)
5.60 1.12 +32 15.06. 14:30
Stojsavljevic M. - Osorio Serrano M.C. 1028 (Q1)
5.40 1.13 +32 15.06. 14:30
Krueger Ashlyn - Zakharova A. 1034 (Q1)
1.20 4.30 +32 15.06. 14:30
Bogdan A. - Fruhvirtova L. 1043 (Q1)
1.57 2.31 +30 15.06. 14:30
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. 1 2 viac dátum
Montgomery R. - Alexandrova E. 3682 štvrťfinále prerušené 1:0 / rozohrané 14.6. 20:10 CET
2.25 1.60 15.06. 12:00
Galfi D. - Andreescu B.V. 1376 semifinále
2.95 1.41 +35 15.06. 15:00
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. 1 2 viac dátum
Parry D. - Birrell K. 4283 štvrťfinále
1.45 2.70 +48 15.06. 12:00
Jabeur O. - Pliskova Ka. 12573 štvrťfinále
1.42 2.75 +40 15.06. 12:00
Jones F. - Raducanu E. 11053 štvrťfinále
4.50 1.19 +11 15.06. 13:00
Celkové umiestnenie stávka na celkové umiestnenie v závode (súťaži) V 1-2 dátum
Jabeur O. 6628
2.60 1.65 15.06. 12:15
Boulter K. 6681
4.10 1.90 15.06. 12:15
Raducanu E. 6682
4.35 1.80 15.06. 12:15
Pliskova Ka. 6672
6.75 3.30 15.06. 12:15
Parry D. 6673
10.50 3.70 15.06. 12:15
Birrell K. 6678
30.00 7.00 15.06. 12:15
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. 1 2 viac dátum
Tomova V. - Shymanovich I. 1895 semifinále
1.35 3.20 +35 15.06. 11:30
Li An. - Bouzas Maneiro J. 1273 semifinále
2.55 1.49 +35 15.06. 12:50
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. 1 2 viac dátum
Michelsen A. - Rehberg M.H. 12480 (Q1)
1.15 5.00 +14 15.06. 11:00
Walton A. - Hanfmann Y. 12483 (Q1)
2.95 1.37 +14 15.06. 11:00
Shevchenko A. - Purcell M. 12489 (Q1)
2.02 1.74 +13 15.06. 11:00
Wessels L. - Lestienne C. 12482 (Q1)
2.55 1.47 +14 15.06. 12:20
Moutet C. - Vacherot V. 12485 (Q1)
1.27 3.60 +14 15.06. 12:20
Herbert P.H. - Bautista Agut R. 12492 (Q1)
2.65 1.44 +14 15.06. 12:20
Duckworth J. - Karatsev A. 12481 (Q1)
1.63 2.20 +13 15.06. 13:40
Mensik J. - Otte O. 12484 (Q1)
1.40 2.80 +14 15.06. 13:40
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. 1 2 viac dátum
Griekspoor T. - Korda S. 11362 semifinále
2.23 1.70 +47 15.06. 11:00
Humbert U. - Brouwer G. 12101 štvrťfinále prerušené 4:6, 5:2 / rozohrané 14.6. 18:30 CET
1.50 2.45 15.06. 11:00
Celkové umiestnenie stávka na celkové umiestnenie v závode (súťaži) V 1-2 dátum
De Minaur A. 7205
2.10 -1.00 15.06. 11:10
Korda S. 7306
3.50 -1.00 15.06. 11:10
Griekspoor T. 7298
5.00 -1.00 15.06. 11:10
Humbert U. 7262
7.50 3.25 15.06. 11:10
Brouwer G. 5226
17.00 6.60 15.06. 11:10
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. 1 2 viac dátum
Daniel T. - Cazaux A. 12517 (Q1)
2.65 1.45 +31 15.06. 12:00
Searle H. - Hijikata R. 12519 (Q1)
2.06 1.71 +30 15.06. 12:00
Nardi L. - Kokkinakis T. 12520 (Q1)
2.85 1.39 +22 15.06. 12:00
Jubb P. - McDonald M. 12530 (Q1)
2.14 1.66 +30 15.06. 13:20
Rinderknech A. - Kovacevic A. 12532 (Q1)
1.33 3.15 +31 15.06. 13:20
Choinski J. - Bergs Z. 12529 (Q1)
3.35 1.29 +31 15.06. 15:00
Mpetshi Perricard G. - Vukic A. 12531 (Q1)
1.70 2.10 +30 15.06. 15:00
Popyrin Al. - Virtanen O. 12533 (Q1)
1.46 2.60 +31 15.06. 16:00
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. 1 2 viac dátum
Nakashima Brandon - Draper J. 12319 semifinále
2.70 1.49 +47 15.06. 12:00
Musetti L. - Berrettini M. 1855 semifinále
3.00 1.40 +48 15.06. 14:00
Celkové umiestnenie stávka na celkové umiestnenie v závode (súťaži) V 1-2 dátum
Berrettini M. 7135
2.50 -1.00 15.06. 12:10
Draper J. 7112
2.60 -1.00 15.06. 12:10
Nakashima Brandon 6850
5.75 -1.00 15.06. 12:10
Musetti L. 7132
6.50 -1.00 15.06. 12:10
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. 1 2 viac dátum
Kovalik J. - Rocha H. 12426 semifinále
1.31 3.35 +33 15.06. 13:00
Kym J. - Majchrzak K. 12429 semifinále
2.80 1.44 +33 15.06. 14:30