Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Španielsko – Nemecko

27.11.2022 20:00
pic

V odlišnom rozpoložení nastúpia proti sebe tímy Španielska a Nemecka. V šlágri E-skupiny môžu Španieli ťažiť z vynikajúceho vstupu do turnaja. Nemci musia v každom prípade vyhrať. V opačnom prípade sa pre nich šampionát prakticky skončí už po druhom zápase.

Nabudené Španielsko si môže zabezpečiť miestenku v osemfinále už v nedeľu proti Nemecku. V prospech tímu z Pyrenejského polostrova bude hrať aj fakt, že Nemci nedokázali Španielov zdolať na vrcholovom podujatí už 34 rokov. Pred dvomi rokmi dokonca utrpelo hanebný debakel 0:6 v zápase Ligy národov.

Tréner Luis Enrique poznamenal, že nemôžu poľaviť. Stredajší vysoký triumf ich nemôže uspať. Vedia, že Nemecko je silné a hocikedy môže udrieť. Je zaujímavé, že Španielsko už po prvom zápase má na svojom konte o jeden gól menej, ako nastrieľal v roku 2010 počas celého šampionátu. Pripomeňme, že pred dvanástimi rokmi Španieli sa stali majstrami sveta.

Ak chce Nemecko na turnaji pokračovať, musí bezpodmienečne zvíťaziť, ani to však nebude zárukou aspoň teoretických šancí na postup. Ako tvrdí skúsený Thomas Müller, nemecké mužstvo čaká malé finále.

Očakáva sa, že v zostave Nationalelfu dôjde k viacerým zmenám. Hlavne v ofenzív, keďže Nemci proti Japonsku zlyhali hlavne v efektivite.  

Pripomeňme, že Nemecko nezvládlo ani predchádzajúci šampionát, keď nepostúpilo zo skupiny. Ak sa to stane opäť, tréner Flick určite príde o prácu.

Nemci Španielom naposledy zdolali v roku 2014. V prípravnom stretnutí. Na záverečnom turnaji to bolo naposledy v roku 1988.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky