Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Škótsko - Švajčiarsko

19.06.2024 21:00
pic

Škótsko v prvom zápase na EURO 2024 nestačilo na Nemecko, naopak Švajčiarsko získalo tri body po výhre nad Maďarskom. Bookmakeri favorizujú Švajčiarov, potvrdia papierové predpoklady?

Škótsko v tomto roku svojim súperom strach nenaháňa. V prípravných zápasoch po prehre s Holandskom 0:4 a doma so Severným Írskom 0:1 sa z víťazstva tešilo proti Gibraltáru 2:0. V generálke na šampionát len remizovalo s Fínskom 2:2. V otváracom zápase na EURO 2024 podľahlo favorizovanému Nemecku hladko 1:5, pričom v 20. minúte už prehrávalo 0:2 a po vylúčení Porteusa tesne pred prestávkou nemalo v druhom dejstve ani šancu na zdramatizovanie výsledku. Počas zápasu nemalo Škótsko ani jednu strelu na bránu a nevybojovalo si ani jediný roh.

Švajčiarsko pred šaionátom v prípravných zápasoch neprehralo. Zdolalo Írsko 1:0 a Estónskoo 4:0. Remizovalo s Dánskom 0:0 a Rakúskom 1:1. Lídrom tímu na ME by mal byť Granita Xhaka, ktorý si v Leverkusene vybojoval nemecký ligový titul. Švajčiari pôsobia v kvalitných kluboch a až 15 hráčov z kádra bolo v tíme na EURO 2020. V úvodnom súboji si Švajčiarsko poradilo s Maďarskom 3:1, keď už do prestávky získalo dvojgólové vedenie. Maďari síce po hodine hry znížili, ale v nadstavenom čase Švajčiari pridali poistku. Švajčiari vyhrali zaslúžene, vystrelili sedemkrát na bránu a vyhrali aj na rohové kopy 6:2.

Oba tímy sa stretli naposledy na ME v roku 1996 a Škótsko zdolalo Švajčiarsko 1:0. Dnes očakávame presne opačný výsledok, ak si však mylíte, že nás čaká vyrovnaný duel a zaujímavejšou stávkou je dvojitá šanca 0-0, tak neváhajte.

Náš BETBUILDER tip:
 - Zápas – Švajčiarsko
 - Počet gólov – menej ako 2,5
 - Dá gól – Xhaka

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.