Čas
Kurzy
1.01
1000
Odporúčame
Môže sa hodiť

Omonia Nicosia - Man.Utd.

06.10.2022 18:45
pic

Manchester United si po fiasku v mestskom derby ide napraviť chuť na Cyprus, kde sa v rámci Európskej ligy pokúsi vydolovať všetky body proti Omonii.

Domáci síce príjemne prekvapili postupom do skupiny cez Gent, ale v prvých dvoch zápasoch v nej nebodovali a zatiaľ to v ich podaní nie je presvedčivé ani v lige. Prehra hneď na úvod so Sheriffom 0:3 výrazne naštrbila šance Omonie na dobrý výsledok v skupine a hoci tá siahala na bod proti San Sebastianu, tak napokon po prehre 1:2 opäť cestovala domov naprázdno. V prvom domácom súboji sa predstaví proti ďalšiemu favoritovi skupiny a pokúsi sa nadviazať na dva dobré výsledky v lige, v ktorých domáci nazbierali šesť bodov a skóre 6:0. Omonii by proti United mal chýbať stredopoliar Cassamu a otázne je aj nasadenie Yusteho.

Prvé manchesterské derby trénerovi ten Hagovi absolútne nevyšlo, keď jeho zverenci prehrali 3:6, ale sezóna sa len rozbieha a hostia budú mať ešte dostatok času popracovať na nedostatkoch. Séria štyroch výhier United v Premier League sa síce skončila, ale v Európskej lige majú „červení diabli“ šancu vyhrať druhýkrát v rade vonku. Na úvod skupiny síce prekvapujúco nestačili doma na San Sebastian (0:1), ale následne získali všetky body po pomerne pohodlnej výhre 2:0 nad Sheriffom a v podobnom duchu by sa mal niesť aj tento duel. Tréner ten Hag bude mať problémy so zložením stopérskej dvojice, keď k zranenému Maguiremu sa po ostatnom zápase pridal aj Varane a tak tentokrát od začiatku zrejme s Martinezom vybehne Lindelöf. Pripravený zrejme ešte nebude ani van de Beek, ale jeho minutáž by zrejme aj tak nebola príliš vysoká.

United iné ako tri body brať nebudú a podobne ako so Sheriffom by z toho mohlo byť víťazstvo aspoň dva góly. 

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky