Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

New Jersey - NY Islanders

10.12.2022 01:07
pic

Hokejisti New Jersey suverénne vedú silnú Metropolitnú divíziu a s Bostonom bojujú o najlepší tím celej súťaže. NY Islanders by ich nemal pribrzdiť.

„Diabli“ stále nepoľavujú z tempa a po prerušení dlhej víťaznej série prehrou s Torontom (1:2), sa v ďalších šiestich vystúpeniach pomýlili iba raz a opäť doma s Nashvillom (3:4), keď inkasovali v predĺžení. Všetky doterajšie prehry s výnimkou úvodnej vo Philadelphii sa im „podarili“ pred zrakmi vlastných divákov. Naposledy však aj ich potešili suverénnym víťazstvom nad Chicagom (3:0) a Vaněček čistým kontom, ten dostal na jeden zápas oddych vo Philadelphii (3:2), kde ho nahradil po chorobe Schmid a ten potvrdil výborné štatistiky.

„Ostrovania“ po nevydarenom vstupe do sezóny nabrali správny smer a v 17-ich zápasoch ťahali za kratší koniec iba štyrikrát. Horšie že v posledných štyroch súbojoch sa tešili iba z domáceho víťazstva nad Chicagom (3:0) a okrem toho prehrali vo Philadelphii (1:3) aj dvakrát doma s Nashville (1:4) a naposledy St.Louis (4:7). To im nestačil ani výborný finiš a výrazne iniciatívnejšia streľba na bránu (40:28), keď rozhodli dva góly do prázdnej brány. Zranil sa im Palmieri a neistý je aj obranca Pelech.

Vo vzájomných zápasoch vyhralo New Jersey doma prvý zápas 4:0, ale druhý prehralo 3:4. V tomto ročníku sa stretli už trikrát a Islanders ku dvom prehrám 1:4 pridal jeden domáci úspech (5:2). Stávkujúcim radíme vsadiť na jednotku.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskusii nie sú žiadne príspevky