Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

FC Zürich - Eindhoven

06.10.2022 18:45
pic

Úradujúci švajčiarsky majster sa trápi a prelomiť nepriaznivú bilanciu sa pokúsi proti PSV Eindhoven, ktorý nezvládol ligovú generálku na tento duel.

Zürich je zatiaľ v skupine bez bodu posledný, v lige po deviatom kole bez víťazstva rovnako posledný a po vypadnutí z domáceho pohára došla vedeniu trpezlivosť a pri kormidle skončil tréner Foda, ktorého dočasne nahradil Colatrella. Jeho premiére na lavičke sa skončila remízou 1:1 na ihrisku Grasshoppersu a domáci tak nevyhrali už sedem zápasov v rade a aj keď v súbojoch v skupine Európskej ligy skórovali doma proti Arsenalu a aj na ihrisku B.Glimt, ale v oboch prípadoch z toho boli prehry 1:2. Doma Zürich prehral trikrát v rade a aktuálne naozaj nie je v najlepšom rozpoložení. Domácim by proti PSV mal chýbať iba Sauter.

Hostia sú v tomto ohľade na tom oveľa horšie a aj keď sa v ostatnom kole vrátil do akcie Ledezma, tak lazaret hostí je stále veľký a aj to je jeden z hlavných dôvodov, prečo PSV cez víkend doslova vybuchol v lige, keď nečakane vysoko 0:3 prehral na ihrisku Cambuuru. Vonku si tak po porážke s Twente pripísal druhú ligovú prehru v rade, ale v Európskej lige sa mu na ihriskách súperov pomerne darí. Hostia majú aktuálne na konte jediný bod a to za domácu remízu 1:1 s B.Glimt a ich dohrávaný zápas s Arsenalom sa odohrá 20.októbra. Tréner hostí cez víkend pošetril niektorých hráčov a tak by PSV mohol byť na tento súboj dobre pripravený. Mimo hry však stále zostávajú Gonzaga, Madueke, de Jong, Boscagli, van Ginkel či Mauro Junior.

Hoci Zürich na tom aktuálne nie je najlepšie, tak ani oslabený Eindhoven nepôsobí úplne najistejším dojmom. Očakávam góly na oboch stranách a celovo viac ako 2,5 gólu.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.