Bojové športy Oktagon MMA
Typy stávok
Všetko
Víťaz zápasu
Zápas skončí remízou alebo technickou remízou
Zápas skončí v 1. kole
Zápas skončí v 2. kole
Zápas skončí v 3. kole
Zápas skončí v 4. kole
Zápas skončí v 5. kole
Počet zahájených kôl menej/viac
Zápas skončí na body alebo technickým rozhodnutím
Zápas skončí K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
Zápas skončí kapituláciou
1.zápasník vyhrá K.O./T.K.O./diskvalifikáciou alebo kapituláciou
2.zápasník vyhrá K.O./T.K.O./diskvalifikáciou alebo kapituláciou
Zápas skončí do 60 sekúnd od začiatku 1.kola
1.zápasník vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím
2.zápasník vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím
1.zápasník vyhrá K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
2.zápasník vyhrá K.O./T.K.O. alebo diskvalifikáciou
1.zápasník vyhrá kapituláciou
2.zápasník vyhrá kapituláciou
1.zápasník vyhrá zápas v 1.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 2.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 3.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 4.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 5.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 1.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 2.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 3.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 4.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 5.kole
1.zápasník vyhrá zápas v 1.alebo 2.kole
2.zápasník vyhrá zápas v 1.alebo 2.kole
Viac
Menej
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. V prípade remízy bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0. | 1 | 2 | viac | dátum |
---|---|---|---|---|
Ilbay Ralf D. - Tripšanský D.
|
1.45 | 2.59 | +25 | 08.06. 18:00 |
Zawada D. - Mazuch M.
|
1.42 | 2.70 | +25 | 08.06. 18:00 |
Legierski M. - Wanliss A.
|
1.60 | 2.22 | +24 | 08.06. 18:00 |
Rock S. - Pokorný J.
|
1.11 | 5.73 | +25 | 08.06. 18:00 |
Duque A. - Machaev M.
|
2.77 | 1.40 | +24 | 08.06. 18:00 |
Korkmaz A. - Amirkhani M.
|
1.58 | 2.26 | +24 | 08.06. 18:00 |
Petrášek M. - Sami A.
|
1.72 | 2.02 | +25 | 08.06. 18:00 |
Silva L. - Gogoladze A.
|
1.86 | 1.86 | +25 | 08.06. 18:00 |
Kozma D. - Surdu I.
|
1.86 | 1.86 | +25 | 08.06. 18:00 |
Kincl P. - Peňáz M.
|
1.50 | 2.45 | +31 | 08.06. 20:00 |
Vémola K. - Végh A.
|
1.95 | 1.85 | +31 | 08.06. 20:00 |
Barborík V. - Rajewski L.
|
1.40 | 2.77 | 20.07. 18:00 | |
Raška O. - Ďatelinka M.
|
2.32 | 1.55 | +1 | 20.07. 18:00 |
Keita L. - Bogdanovic P.
|
1.24 | 3.72 | 20.07. 18:00 | |
Paradeiser R. - Torres D.
|
1.86 | 1.86 | 20.07. 18:00 | |
Lima F. - Magard J.
|
1.34 | 3.04 | +1 | 20.07. 18:00 |
Eckerlin Ch. - Jungwirth Ch.
|
1.80 | 1.92 | +1 | 12.10. 18:00 |