Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Valencia - Real Madrid

02.03.2024 21:00
pic

Líder tabuľky Real Madrid si vytvoril 6-bodový náskok na čele a pred ťažkou odvetou v Lige majstrov ho čaká náročný duel aj v La Lige vo Valencii.

„Netopiere“ ťažia najmä z domáceho prostredia, kde neprehrali už 8 ligových duelov za sebou. Jedinú prehru zaknihovali v polovici januára v Španielskom pohári s Celtou Vigo (17.) 1:3. Po troch víťazných vystúpeniach v lige sa naposledy rozišli so Sevillou (15.) 0:0 bez gólov a bol to druhý duel, v ktorom neskórovali, keď predtým prehrali v Las Palmas (8.) 0:2. Pred týždňom sa vystúpenie v Granade nekonalo a tak aj zoznam zranených sa zúžil na jediného Correiu.

„Biely balet“ sa konečne podarilo odskočiť od Girony a mohlo to byť ešte veselšie. V posledných štyroch kolách však stratili body pri dvoch remízach doma s Atl.Madrid (4.) 1:1 a v poslednom vystúpení na trávniku súpera vo Vallecane (14.) 1:1. Medzitým však zvládli 1. osemfinálový súboj Ligy majstrov vonku s Leipzigom (1:0) a odveta najbližšiu stredu by mala byť o to jednoduchšia. Zo zostavy vypadol na dlhšie Joselu, ale Carvajal s Camavingom sa vrátia po kartových trestoch a úplne nie je vylúčený ani štart Bellinghama.

Vo vzájomných zápasoch dokázala vlani Valencia doma vyhrať 1:0, ale na jeseň dostala poriadnu príučku v hlavnom meste pri prehre 1:5. Stávkujúcim radíme vsadiť na víťazstvo hostí, prípadne to môžete skúsiť kombináciou v obľúbenom Betbuilderi

Náš BETBUILDER tip:
 
- Výsledok - Real Madrid vyhrá (zápas)
 - Rohové kopy tímu - oba tímy viac ako 3,5 (zápas)
 - Dá gól - Vinicius dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.