Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Pittsburgh - Columbus

07.12.2022 01:07
pic

Hokejisti z Pittsburghu zlepšujú svoje výkony a postupne sa posúvajú aj v tabuľke Východnej konferencie. V nej figuruje na poslednom mieste práve ich súper Columbus.

„Tučniaci“ majú snáď najhoršie v sezóne za sebou, keď na prelome októbra a novembra potiahli čiernu šnúru 7-ich porážok. Od polovice novembra sa naopak presadili 5-krát za sebou a po nešťastných prehrách s Torontom (1:4) aj Carolinou (2:3p) sa naposledy tešili z domácich víťazstiev s Las Vegas (4:3) aj St.Louis (6:2). Zvrátili tak aspoň negatívnu bilanciu zápasov na vlastnom štadióne a päť prehier už prevážili šiestimi víťazstvami. Aj zranenia sa im vyhýbajú a to sú samé dobré správy.

Hostia ich zatiaľ veľa nemajú, veď s 18-mi bodmi z 23-och zápasov a menej ich nazbieral iba Anaheim (15). Najlepšiu periódu zaznamenali v polovici novembra, keď zo štyroch duelov vyhrali tri a jediná prehra na ľade NY Islanders (3:4p) bola až po predĺžení. Odvtedy sa však v siedmich vystúpeniach tešili iba dvakrát. Doma s Floridou (5:3) a v jedinom vystúpení vonku s Winnipegom (4:1). Smolu má jeden z lídrov Voráček, ktorý odohral iba 11 zápasov a na ľade sa viac ako mesiac neukázal. Obrancovia Werenski s Beanom vypadli do konca sezóny a zranení sú ďalší dvaja z defenzívy Blankenburg s Boqvistom. Pre chorobu si nezahrá ani Olivier.

Vo vzájomných zápasoch vyhral Pittsburgh 5 zo šiestich duelov, no v tejto sezóne prehral hneď prvé dva. Do tretice dominoval na ľade Columbusu (6:3) a to by sa malo zopakovať. Stávkujúcim radíme vsadiť na Zápas/počet gólov 1/+4,5.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.