Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Los Angeles - Seattle

04.04.2024 03:37
pic

Hokejisti Los Angeles si v posledných zápasoch koledujú o vypadnutie z osmičky pre play-off v Západnej konferencii a v súboji s ožívajúcim Seattle už potrebujú zvíťaziť.

„Králi“ odohrali priam katastrofálny január, kedy zo 16-ich duelov vyhrali iba dva. Zlepšenie prišlo až po Zápase hviezd, no napriek tomu sa nevyhli viacerým zaváhaniam. Nedávno si vylepšili náladu aj postavenie v tabuľke 4 víťazstvami za sebou, keď trikrát uspeli doma a vyhrali aj vo Vancouveri (3:2). Vytriezvenie prišlo v Edmontone (1:4) a následne prehrali v Calgary (2:4) aj naposledy vo Winnipegu (3:4). Sériu musia rýchlo zastaviť, lebo St.Louis sa už dotiahlo na rozdiel troch bodov. Otáznik visí nad Danaultom.

Hostia vôbec nenadviazali na parádnu vlaňajšiu sezónu a už len zázrak by ich mohol posunúť do vyraďovacej časti, na ktorú strácajú 12 bodov. Doslova pohromou bola ich nedávna čierna séria až 8-ich prehier za sebou, ktorá pravdepodobne pochovala ich nádeje. Aspoň na chvíľu ich zachránili momentálne dva najslabšie tímy, keď doma porazili hneď dvakrát Anaheim (4:0, 4:2) a po prehre s Dallasom (0:3) vyhrali naposledy v San Jose (4:2). Paradoxne sa im nedarí aj napriek kompletnému kádru bez absencií.

Vo vzájomných zápasoch sa vlani trikrát presadilo Seattle a navrch malo aj v dvoch tohtoročných dueloch. Doma síce prehralo 2:3 po nájazdoch, ale práve v Los Angeles pred Vianocami vyhralo 2:1. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov 2. tímu -2,5, prípadne na jednotku. Výhernú kombináciu si môžete nájsť aj v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Výsledok - Los Angeles vyhrá (zápas do rozh.)
 - Počet gólov tímu - Seattle menej ako 2,5 (zápas do rozh.)
 - Dá gól - Fiala dá gól (zápas do rozh.)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.