Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Gil Vicente - Vizela

13.02.2024 16:30
pic

Rozťahané 21. kolo portugalskej najvyššej súťaže ukončí až utorkový zápas na trávniku Gil Vicente, ktoré by určite chcelo natiahnuť čiernu sériu poslednej Vizely.

Domáci figurujú po poslednej ligovej prehre na trávniku Benficy (2.) 0:3 iba 2 body nad pásmom zostupu, z ktorého sa dostali predchádzajúcimi dvomi víťazstvami za sebou. Prvýkrát v sezóne uspeli vonku s Portimonense (15.) 2:0 a boli to ich vôbec prvé body z trávnikov súperov, kde sú najslabší zo všetkých. Naopak na vlastnom trávniku patria medzi lepších a dokázali to aj posledným víťazstvom so silným Guimaraesom (5.) 1:0. Ten im prehru oplatil v poslednom týždni, keď im zahatal cestu do štvrťfinále Portugalského pohára (1:3) a podstatne dôležitejší bude tento duel.

Hostia sa rozlúčili so starým rokom dvomi remízami a rovnako nerozhodným výsledkom vstúpili aj do roku 2024 na pôde Estrely (12.) 1:1. Sériu piatich duelov bez víťazstva prelomili trochu nečakane v osemfinále Portugalského pohára na vlastnom trávniku s Aroucou (8.) 1:0, ale odvtedy je to priam bieda. Štyrikrát prehrali v lige a inkasovali pritom 15 gólov a pred necelým týždňom tiež neuspeli v Portugalskom pohári doma s Benficou (2.) 1:2. Naposledy vonku utŕžili nepríjemný debakel v Arouce (8.) 0:5.

Vo vzájomných zápasoch sa vlani zrodili dva nerozhodné výsledky, ale na jeseň dokázala Vizela využiť výhodu domáceho prostredia v jedno z dvoch doterajších víťazstiev (1:0). Stávkujúcim radíme vsadiť na Gil Vicente, že vyhrá aspoň 1 polčas, prípadne aj celý zápas. Skúsiť to môžete aj kombináciou v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Výsledok - Gil Vicente vyhrá (zápas)
 - Rohové kopy tímu - Gil Vicente viac ako 5,5 (zápas)
 - Dá gól - Correia dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.