Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Crystal Palace - Chelsea

12.02.2024 21:00
pic

Chelsea v snahe nájsť konečne ten správny rytmus prichádza na ihrisko svojho obľúbeného súpera zo Selhurst Parku, kde bude chcieť ukoristiť všetky body.

Eagles vyhrali iba dva z ostatných dvanástich ligových zápasov a oba doma, čo je možno aj dobrá správa, nakoľko im to dlho pred vlastným publikom nešlo. V ostatných troch ligových dueloch v Selhurst Parku získal Crystal Palace slušných sedem bodov a tréner Hodgsone, ktorý je pod stále väčším tlakom dúfa, že práve domáca fazóna by mohla zastaviť prepad jeho tímu v tabuľke. Trápi ho však narastajúca maródka a chýbajú hlave Eze, Olise, Guehi či Doucoure.

Chelsea po dvoch ligových prehrách v rade a ôsmich inkasovaných góloch tiež nemôže príliš vyskakovať. Pochettino je tak isto pod tlakom, ale mierne mu zrejme pomohol fakt, že Blues zvládli opakovaný zápas 4. kola FA Cupu s Aston Villou, keď vo Villa Parku vyhrali už tretíkrát v rade, tentokrát 3:1. Hostia tak potvrdili, že im ide v domácich pohároch a už onedlho sa predstavia vo finále toho Ligového. V prospech hostí hovorí aj fakt, že Crystal Palace zdolali už trinásťkrát v rade. Horšie to je s maródkou, keď mimo hry sú stále Cucurella, Fofana, James, Lavia, Ugochukwu a viac ako otázne je stále aj kvarteto Badiashile, Chalobah, Sanchez a Colwill.

Chelsea je v tomto súboji favoritom, ale jej výkony sú nevyspytateľné a tak domáci nemusia byť bez šance na body. Crystal Palace sa navyše v posledných domácich zápasoch zlepšil a tak to bude boj o body s tým, že aspoň po góle uvidíme podľa mňa na oboch stranách.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.