Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Aston Villa - Nottingham

24.02.2024 16:00
pic

Aston Villa si v pomerne divokom zápase na Fulhame pripísala mega dôležité tri body po tom, čo nezvládla predošlé dva duely. Teraz narazí na Nottingham, ktorý bojuje o záchranu.

Aston Villa prežíva skvelú sezónu, no v posledných týždňoch nemá najlepšiu formu. Všetko to akoby začalo veľmi nečakanou remízou (1:1) doma so Sheffieldom. Vtedy sa vo forme hrajúci celok z Birminghamu mohol dostať na prvé miesto. Odvtedy sú ich výkony dosť striedavé. V FA Cupe po slabučkom výkone zaslúžene vypadli s Chelsea (1:3), následne doma nezvládli ligový zápas s Man United (1:2). V poslednom kole ale už dokázali zvíťaziť na pôde Fulhamu (2:1), keď sa špičkovým výkonom opäť pripomenul najlepší strelec tímu Ollie Watkins. Ten dal oba góly svojho tímu a to mu ešte jeden zásah pre ofsajd nebol uznaný. S trinástimi zásahmi je štvrtým najlepším strelcom ligy. Okrem toho má na konte aj skvelých desať asistencií. Villa je aktuálne v tabuľke štvrtá, má 49 bodov (skóre 52:33). Doma získala 28 bodov (skóre 31:13) v dvanástich zápasoch, posledné dva ale prehrala.

Nottingham je po výhre v poslednom kole s trápiacim sa West Hamom (2:0) na šestnástom mieste, na konte má 24 bodov (skóre 32:44). Vonku však získali v dvanástich zápasoch len deväť bodov (skóre 13:24). Naposledy remizovali na Bournemouthe (1:1), predtým prehrali o gól s Brentfordom (3:2). Víťazstvo proti "Kladivárom" potrebovali ako soľ, nakoľko v predošlých štyroch ligových zápasoch získali len jeden bod. Súper im síce výrazne za stavu 1:0 v 71.minúte pomohol ČK, no domáci predviedli celkovo veľmi presvedčivý a dominantný výkon. Nadviazali tak na víťazstvo nad Newcastlom, resp. Manchestrom United z konca minulého roka.

Aston Villa síce na Nottinghame v novembri prehrala (0:2), no rovnakým výsledkom zvíťazila v apríli na domácej pôde. Na 2:0 dával v samom závere Ollie Watkins. Po výhre na Fulhame očakávame potvrdenie ich skvelej domácej formy.

Náš tip: Výsledok zápasu a počet gólov v zápase: Aston Villa/+ 1.5

Náš BETBUILDER tip:
 
- Výsledok - Aston Villa
 - Strelec gólu - Ollie Watkins, Leon Bailey

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.