Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Arsenal - Newcastle

24.02.2024 21:00
pic

Po piatich presvedčivých ligových víťazstvách Arsenal prekvapujúco nezvládol pohárový zápas na pôde portugalského súpera. Doma proti Newcastlu by ale mali získať ďalšie tri body.

"Kanonieri" sa po troch prehrách po sebe na prelome roka oklepali a v posledných piatich ligových zápasoch nestratili ani bod, pričom v nich dali skvelých 21 gólov. Navyše, ani pri spomínaných troch prehrách neboli herne bezradní. Jedine zápas na Fulhame im herne vyslovene nevyšiel. Doma proti West Hamu a Liverpoolu v rámci pohára to neboli zlé výkony, avšak hráči Arsenalu boli nesmierne neefektívni. To sa výrazne zmenilo v posledných týždňoch. Doma sú štandardne nadpriemerní. V dvanástich domácich lig.zápasoch získali už 29 bodov (skóre 30:11) a prehrali jediný raz. Celkovo majú 55 bodov a na druhé Man City strácajú jediný bod.

Newcastle prežíva veľmi náročnú sezónu, keď v podstate počas celého jej priebehu majú na listine zranených viacero opôr. Je zrejmé, že fantastické štvrté miesto z minulej sezóny nezopakujú. Svoje zohral aj náročný program, keď v skupine LM schytali troch špičkových súperov a napokon aj skončili poslední v skupine. S 37 bodmi na konte sú na ôsmom mieste, no majú viac inkasovaných gólov ako napríklad Brighton, Wolves či rovnaký počet ako Fulham. Aj ich výkony sa ale v posledných týždňoch zlepšili. V posledných štyroch zápasoch v lige sú neporazení, predtým tiež vyhrali v rámci FA Cupu na pôde Fulhamu (0:2). Spomínané štyri zápasy boli zároveň gólovo poriadne divoké. Padlo v nich spolu 21 gólov a teda viac ako päť gólov na zápas. Neprekvapí, že gólovo naprázdno neostal nikto z tímov v predmetných zápasoch. "Straky" získali vonku v dvanástich zápasoch jedenásť bodov (skóre 22:25).

Jediný prehraný zápas Arsenalu doma v rámci tejto ligovej sezóny bol proti West Hamu (0:2). Inak sú v poslednej dobe nesmierne efektívni a ofenzívne nebezpeční. Prehra na Porte v rámci LM (1:0) by ich nemala vyviesť z miery.

Absencie domáci vs. hostia: Gabriel Jesus, Partey, Timber, Tomiyasu, Zinchenko vs. Anderson, Joelinton, Targett, Tonali, Wilson - otázny je Isak a Willock.

Náš tip: Výsledok 1. polčasu a výsledok zápasu: 1/1 (vyšlo im to v 4/5 posledných zápasov)

Náš BETBUILDER tip:
 - Zápas - Arsenal
 - Oba tímy dajú gól - Áno
 - Tím počet rohov - Arsenal viac ako 7.5
 - Strelec gólu - Bukayo Saka

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.