Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Arsenal - Luton Town

03.04.2024 20:30
pic

Arsenal po bezgólovej remíze so City pustil do čela opäť Liverpool a zo súboja s Lutonom tak jednoznačne potrebuje vydolovať všetky body.

Gunners opäť podali výborný výkon v obrane a prinieslo im to bod z Etihad Stadium, ktorý im však zároveň nestačil na udržanie vedúcej pozície. Arsenal zároveň prišiel o sériu ôsmich ligových výhier v rade, ale už piatykrát z ostatných deviatich duelov udržal čisté konto. Doma Arsenal vyhral štyri ligové zápasy v rade a v tejto sezóne na svojom štadióne prehral v rámci Premier League jediný duel (11-2-1). V súbojoch s nováčikmi sa mu navyše v poslednom období darí a pred veľmi náročným programom si stratu bodov s Lutonom jednoducho nemôže dovoliť. Domácim bude v tomto súboji chýbať iba Timber.

Luton opäť predĺžil čakanie na výhru a to už na deväť duelov, pričom na ihriskách súperov naplno nebodoval šesťkrát v rade a vonku získal menej bodov v tejto sezóne zatiaľ iba posledný Sheffield United. Nováčik síce vonku skóroval osemkrát v rade, ale potrebuje zbierať viac bodov. O tie prišiel aj naposledy na ihrisku Tottenhamu, kde viedol, ale Spurs stiahli víťazstvo na svoju stranu gólom v 86. minúte. Hostí aktuálne navyše trápi maródka, keď mimo hry sú Adebayo, Andersen, Bell, Brown, Lockyer, Lokonga, Nakamba, Ogbene, Potts, aj Osho, pričom zo zápasu s Tottenhamom si odniesli šrámy aj Burke, Chong a Doughty.

Arsenal musel v Lutone zápas otáčať, ale napokon bral všetky body po neskorom góle Ricea v 97. minúte. Doma sa budú chcieť Gunners dráme vyhnúť a mohlo by sa im to podariť.

 Náš BETBUILDER tip:
 - Víťazný rozdiel - Arsenal vyhrá o 2+ (zápas)
 - Počet gólov - viac ako 2,5 (zápas)
 - Polčas/zápas - Arsenal/Arsenal