Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Nemecko, audiokomentár LIVE
Výsledok zápasu 1 0 2
Slovinsko - Srbsko 11079 Náskok o 2 góly = výhra
5.20 3.80 1.71

Favorit PLUS: Zápas : Slovinsko-Srbsko "Favorit" je bežný kurz na favorita zápasu. Pre využitie zvýhodneného kurzu je potrebné pridať k vybranému kurzu zodpovedajúci počet zápasov (napr. F+4ako znamená, že na tikete musia byť ďalšie 4 zápasy). Stávka nie je limitovaná vkladom a kombinovať možno príležitosti s min. kurzom 1,1.

Výsledok zápasu bez remízy Stávka na víťazstvo jedného z tímov. V prípade remízy bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0.

Slovinsko počet gólov Stávka, či počet gólov tímu v zápase v základnej hracej dobe bude menší alebo väčší ako uvedená hranica (v prípade rovnosti bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0).

Každý z tímov dá gól Stávka, či oba tímy dajú gól v základnej hracej dobe.

1.poločas: Slovinsko počet gólov Stávka, či počet gólov tímu bude menší alebo väčší ako uvedená hranica (v prípade rovnosti bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0).

1.polčas: Srbsko počet gólov Stávka, či počet gólov tímu bude menší alebo väčší ako uvedená hranica (v prípade rovnosti bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0).

Penalta v zápase Stávka, či bude nariadená (zahraná) penalta.

Červená karta (Červené karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) stávka, či bude udelená červená karta (Červené karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.)

Slovinsko Červená karta (Červené karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) stávka, či bude udelená červená karta(Červené karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.)

Srbsko Červená karta (Červené karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) stávka, či bude udelená červená karta (Červené karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.)

1.polčas: červená karta (Červené karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.) stávka, či bude udelená červená karta v 1.polčase (Červené karty pre trenérov a členov realizačného tímu sa nezapočítavajú.)

1.polčas oficiálne nadstavenie (min.) stávka, koľko minút bude trvať oficiálne nastavenie 1.polčasu

2.polčas oficiálne nadstavenie (min.) stávka, koľko minút bude trvať oficiálne nastavenie 2.polčasu