Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť
Box
Víťaz zápasu Stávka na víťaza zápasu. V prípade remízy bude príležitosť vyhodnotená kurzom 1,0. 1 2 dátum
Jake Paul - Mike Tyson 24851 Airlington, exhibition
1.50 2.41 20.07. 23:00
Výsledok zápasu Stávka na víťaza zápasu. 1 0 2 viac dátum
Ben Haj Aouina Akrem - Rossetti Pietro 5991 Milan, welter
4.50 19.00 1.20 13.04. 18:00
Dzemski Tom - Makhteienko Yevgenii 9294 Aschersleben, light heavy
1.03 34.00 12.00 13.04. 18:00
Scotney Ellie - Lefebvre Segolene 9495 Manchester, female IBF, WBO World Super Bantam
1.08 21.00 8.00 +6 13.04. 18:00
Morello Dario - Chiancone Luca 9135 Milan, middle
1.85 15.00 2.00 13.04. 19:00
Sopa Kastriot - Osadan Zsolt 9185 Bietigheim-Bissingenm, welter
1.25 18.00 3.90 13.04. 19:00
Shala Granit - Zakhozhyi Oleksandr 9207 Charlottenburg, EBU European Heavy
2.75 17.00 1.45 13.04. 19:00
Gualtieri Vincenzo - Nmomah Joshua 9210 Charlottenburg, middle
1.05 23.00 8.50 13.04. 19:00
Fress Roman - Yardimci Enes 9256 Aschersleben, cruiser
1.07 21.00 7.50 13.04. 19:00
Gomez Jnr Michael - Baker Kane 9497 Manchester, super feather
1.22 17.00 4.30 13.04. 19:00
Coustre Alexandre - Bregeon Dylan 6401 Grand Fort Philippe, cruiser
1.40 17.00 3.00 13.04. 20:00
Camkiran Umut - Šálek Tomas 9186 Bietigheim-Bissingen, heavy
1.08 21.00 7.00 13.04. 20:00
Piccirillo Thomas - Pavlov Alexander 9204 Charlottenburg, middle
1.10 21.00 6.50 13.04. 20:00
Vogel Julian - Helin Jan 9304 Aschersleben, super welter
1.30 19.00 3.50 13.04. 20:00
Alvarez Tania - Cecchi Maria 9325 Castellbisbal, female EBU European Super Bantam (vacant)
1.30 17.00 3.50 13.04. 20:00
Dixon Rhiannon - Carabajal Karen Elizabeth 2584 Manchester, female WBO World Light (vacant)
1.29 17.00 3.75 +6 13.04. 21:00
Gill Jordan - Barrett Zelfa 24660 Manchester, super feather
2.75 19.00 1.44 +12 13.04. 22:00
Lacz Piotr - Banks Demetrius 6350 Rosemont, heavy
1.10 21.00 6.50 13.04. 23:00
Pettigrew Deontae - Ehwarieme Onoriode 9544 Rosemont, heavy
1.14 21.00 5.50 14.04. 00:00
Wawrzyk Andrzej - Lartey Richard 9557 Rosemont, heavy
1.20 19.00 4.50 +6 14.04. 00:00
Villa Ruben - Chacon Cruz Cristian 9919 Corpus Christi, feather
1.04 26.00 12.00 14.04. 00:00
Suarez Charly - Coria Luis 9922 Corpus Christi, heavy
1.17 19.00 5.00 14.04. 00:00
Mason Abdullah - Ron Ronal 9924 Corpus Christi, super feather
1.02 34.00 14.00 14.04. 00:00
Walker Jalan - Guerrero Alejandro 9926 Corpus Christi, super feather
1.14 21.00 5.50 14.04. 00:00
Conceicao Robson - Guardado Ortiz Jose 9930 Corpus Christi, super feather
1.03 26.00 14.00 14.04. 00:00
Ajagba Efe - Vianello Guido 3216 Corpus Christi, heavy
1.14 21.00 5.50 +6 14.04. 03:00
Anderson Jared - Merhy Ryad 13566 Corpus Christi, heavy
1.11 21.00 6.50 +6 14.04. 04:00
Hunter Michael - Suslenkov Artem 6171 Tashkent, heavy
1.57 15.00 2.45 14.04. 16:00
Jalolov Bakhodir - Smakici Agron 6167 Tashkent, heavy
1.06 23.00 8.00 14.04. 17:00
Dusmatov Hasanboy - Carmona Samuel 6174 Tashkent, fly
1.14 19.00 5.50 14.04. 17:00
Haney Devin - Garcia Ryan 27636 Brooklyn, WBC World Super Light
1.15 21.00 6.00 +15 21.04. 05:00
Rodriguez Emmanuel - Nishida Ryosuke 7080 Osaka, IBF World Bantam
1.44 17.00 2.80 04.05. 11:00
Alvarez Saul - Munguia Jaime 7267 Las Vegas, IBF, WBA, WBC, WBO World Super Middle
1.17 19.00 5.00 +12 05.05. 04:00
Inoue Naoya - Nery Luis 8017 Tokyo, IBF, WBA, WBC, WBO World Super Bantam
1.08 21.00 8.00 +12 06.05. 11:00
McCaskill Jessica - Price Lauren 3222 Cardiff, female IBO, WBA World Welter
3.20 15.00 1.36 11.05. 22:00
Kambosos Jnr George - Lomachenko Vasiliy 8005 Perth, IBF World Light
5.50 21.00 1.14 +12 12.05. 10:00
Chamberlain Mark - Oluwaseun Wahab Joshua 9605 Riyadh, light
1.10 21.00 7.00 18.05. 18:00
Kabayel Agit - Sanchez Frank 9582 Riyadh, heavy
2.75 19.00 1.44 18.05. 20:00
Cordina Joe - Cacace Anthony 11210 Riyadh, IBF, IBO World Super Feather
1.17 21.00 5.00 18.05. 20:00
Opetaia Jai - Briedis Mairis 11199 Riyadh, IBF World Cruiser (vacant)
1.22 19.00 4.75 18.05. 21:00
Fury Tyson - Usyk Oleksandr 11195 Riyadh, IBF, IBO, WBA, WBC, WBO World Heavy
2.00 19.00 1.88 +12 18.05. 23:00
Navarrete Emanuel - Berinchyk Denys 6874 San Diego, WBO World Light (vacant)
1.20 19.00 5.00 19.05. 04:00
Taylor Josh - Catterall Jack 6918 Leeds, super light
1.80 15.00 2.05 +12 25.05. 22:00
Beterbiev Artur - Bivol Dmitry 9429 Riyadh, IBF, IBO, WBA, WBC, WBO World Light Heavy
1.95 17.00 1.95 +12 01.06. 21:00
Diaz Nate - Masvidal Jorge 22208 Inglewood, light heavy
3.10 7.00 1.40 02.06. 04:00
Matias Subriel - Paro Liam 6929 Manati, IBF World Super Light
1.10 21.00 7.00 16.06. 04:00
Benavidez David - Gvozdyk Oleksandr 7024 Las Vegas, interim WBC World Light Heavy
1.20 19.00 4.50 16.06. 04:00
Davis Gervonta - Martin Frank 8755 Las Vegas, WBA World Light
1.17 19.00 5.00 16.06. 05:00
Lopez Teofimo - Claggett Steve 2233 Miami, WBO World Super Light
1.10 21.00 7.00 30.06. 04:00
Estrada Juan Francisco - Rodriguez Jesse 2255 Phoenix, WBC World Super Fly
3.25 17.00 1.40 30.06. 04:00