Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

USA - Srbsko

26.01.2023 04:00
pic

Americkí reprezentanti si pred blížiacou sa Ligou národov pozvali na prípravné súboje do Los Angeles Srbsko aj Kolumbiu a obaja iste preveria ich kvality.

Domáci futbalisti majú za sebou vcelku úspešné vystúpenie na MS 2022 v Katare. V skupine s najsilnejšími Walesom (1:1) aj Anglickom (0:0) remizovali a postup si zabezpečili víťazstvom s Iránom (1:0). Nezvládli však osemfinále s Holandskom (1:3) a najmä 1. polčas, v ktorom dvakrát inkasovali a bolo po nádejach. Teraz sa musia pripraviť na záverečné boje v Lige národov, kde zatiaľ strácajú bod na vedúci Salvador, ale majú zápas k dobru. Vo výbere sú 6 účastníci MS a aj štyria mladíci s vekom pod 20 rokov.

Hostia mali na MS v Katare veľké ciele, ale hneď na úvod ich naštrbila Brazília (0:2) a po nečakanom zakopnutí s Kamerunom (3:3) nakoniec prehrali aj so Švajčiarskom (2:3). Veľmi kvalitná zostava tak odchádzala domov veľmi sklamaná. Do USA však pricestovala úplne iná skupina hráčov, z ktorých len traja majú nejaký reprezentačný štart. Paradoxne všetci traja hrajú v MLS a hviezdou by mohol byť Joveljič, ktorý pôsobí práve v Los Angeles a má „až“ dva štarty za Srbsko. Všetci ostatní sú zo srbskej súťaže a bez skúseností s reprezentáciou.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli iba raz takmer presne pred 6-mi rokmi a podobne poskladané tímy sa rozišli v San Diegu bez gólov. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojku v stávke Oba tímy dajú gól.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.