Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Torino - Atalanta

04.12.2023 20:45
pic

V Turíne by sme mali vidieť vyrovnaný zápas a ak protagonisti nadviažu na predchádzajúce vzájomné strety, tak aj niekoľko gólov.

Ani jeden z tímov nie je v dobrej forme. Turín (12.) vyhral len dva z ostatných deviatich stretnutí, Atalanta (8.) dva zo siedmich. Keď zarátame aj uplynulý ročník, turínsky celok zvíťazil iba v dvoch z trinástich domácich duelov, bergamský v štyroch z jedenástich vonkajších. Obaja prehrali v tejto sezóne už päťkrát, ale keď sa na to pozrieme bližšie, zistíme, že to bolo len s protivníkmi z hornej polovice tabuľky.

Zápasy oboch sú pomerne gólové, najmä tie z posledného obdobia. Stávka „obaja dajú gól“ vyšla v posledných troch dueloch Atalanty a v troch zo štyroch súťažných Turína. Túto štatistiku výrazne podporujú vzájomné konfrontácie. Z predchádzajúcich pätnástich, nedali obaja gól iba v troch.

Gólový priemer posledných ôsmich meraní síl je na neuveriteľnej hodnote 5,25 a v každom z nich padlo viac ako 2,5 gólu! Je pravda, že každá séria raz skončí, ale v súčasnosti sa obe mužstvá tešia z triumfov zriedkavejšie, a preto za ním pôjdu obaja a brániť sa nebude. Každý z tímov dá gól Áno

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.