Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

St.Etienne - Metz

30.05.2024 20:30
pic

Vo francúzskej futbalovej Ligue 1 zostal ešte jeden otáznik. Ten rozlúskne až baráž medzi tretím druholigovým St.Etienne a zatiaľ stále prvoligovým Metz.

Domáci si zahrali baráž už pred dvomi rokmi a vtedy z pozície prvoligistu nezvládli súboj s Auxerre. Prepadli sa do 2. ligy a vlani sa k postupu ani zďaleka nepriblížili. V tomto ročníku boli podstatne úspešnejší, ale v posledných troch kolách uhrali iba 2 body. Navyše posledná prehra s vypadávajúcim Quevilly ich nakoniec stála priamy postup. O účasť v tejto baráži rozhodli víťazstvom na vlastnom trávniku s Rodez (2:0), ale po necelom týždni ich čaká ťažší súper. Dobrou správou je uzdravenie brankára Larsonneura aj Moncondulta.

Hostia sa vlani potrápili v 2. lige a iste by sa do nej neradi hneď vrátili. Medzi elitou im to však nešlo najmä na jar a posledné štyri porážky ich odsunuli na barážové 16. miesto. Na prekvapenie sa im darilo viac na súperových štadiónoch ako doma a aj priviezli viac bodov (17). Naposledy však prehrali v Strasbourgu (1:2), keď dvomi gólmi v úplnom závere prišli o svoje vedenie. Komplikáciou je trojica zranených Jallow, Tetteh aj Asoro.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli predvlani a Metz vyhralo vonku 3:2 aj doma 3:1. Toľko gólov uvidia diváci sotva a stávkujúcim radíme vsadiť na dvojtip 02, prípadne na 1. gól minúta 28+. Skúsiť to môžete aj kombináciou v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Výsledok - remíza (zápas)
 - Góly tímu - St.Etienne menej ako 1,5 (zápas)
 - Dá gól - Mikautadze dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.