Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Sporting L - YB Bern

22.02.2024 21:00
pic

Lisabonský Sporting potvrdil už v 1. zápase 1. kola vyraďovacej časti Európskej ligy úlohu favorita a so švajčiarskym YB Bern nebude mať zľutovania ani v odvete.

Domáci sú na neudržanie a valcujú jedného súpera za druhým .Zo 14-ich zápasov nevyhrali jediný v semifinále Ligového pohára s Bragou (4.) 0:1, ale po ňom pokračovali v parádnej víťaznej jazde. V piatich posledných dueloch dostali jediný gól a to práve pred týždňom na trávniku YB Bern (3:1), ale strelili až 21. V pondelok hrali dohrávku ligového kola na trávniku Moreirense (6.) 2:0 a taký stav už bol po 23-och minútach. Doma naposledy deklasovali Bragu (4.) 5:0 a to už budú mať k dispozícii obrancu Coatesa.

Hostia si zahrali skupinovú fázu Ligy majstrov a zásluhou 3. miesta pred CZ Beograd sa „prepadli“ do vyraďovacej časti Európskej ligy. Narazili však na rozbehnutý Sporting (1:3) a po domácej prehre o dva góly sú ich postupové šance takmer nulové. Ďalšou ranu je vylúčenie stredového obrancu Camaru, ktorý má trest a k tomu sú zranení Benito, Imeri aj Uginič. Jedným z mála pozitív je návrat Ittena, ale v ligovej súťaži sú jasne prví a majú pohodlný 7-bodový náskok. Práve posledný spomínaný strelil jediný gól v nedeľnom súboji pri chudobnom víťazstve s posledným Lausanne Ouchy (12.) 1:0.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli prvýkrát pred týždňom a Sporting mal už vonku navrch. V domácom prostredí to bude ešte výraznejšie a stávkujúcim radíme vsadiť na Výsledok zápasu a počet gólov 1/+2,5. Skúsiť to môžete aj kombináciou v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Počet gólov - viac ako 2,5 (zápas)
 - Rohové kopy tímu - Sporting viac ako 4,5 (zápas)
 - Dá gól - Morita dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.