Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Sporting L - SL Benfica

29.02.2024 21:45
pic

V prvom semifinálovom zápase Portugalského pohára sa bude hrať predčasné finále. V lisabonskom šlágri začne Sporting na svojom štadióne proti majstrovskej Benfice.

Domáci boli doslova na neudržanie zo 14-ich zápasov nevyhrali jediný v semifinále Ligového pohára s Bragou (4.) 0:1. Po ňom nezaváhali ani v prvom vystúpení vyraďovacej fázy Európskej ligy na trávniku YB Bernu (3:1), ale práve v odvete na vlastnom štadióne so švajčiarskym majstrov „iba remizovali (1:1). O tri dni neskôr prišli o dôležité dva ligové body na pôde Rio Ave (15.) 3:3, ale to už boli hlavami na najbližšom súboji s Benficou. V Portugalskom pohári zažil vlani blamáž hneď v 1. vystúpení a o to viac túži po zisku trofeje.

Hostia získali vlani majstrovský titul, ale na pohárové víťazstvo čakajú už neuveriteľných 6 rokov. Na ceste do semifinále mali podstatne ťažších súperov a v osemfinále vyradili aj víťaza Ligového pohára Bragu (4.) 3:2). Podobne ako ich súper aj oni úspešne zvládli 1. kolo play-off Európskej ligy s Toulouse (0:0v, 4:0d) a navyše sa dostali do čela ligovej tabuľky, keď v posledných 10-ich kolách nevyhrali iba v Guimaraes (5.) 2:2. Majú však o jeden zápas odohratý navyše a dráma je vopred zaručená. Jediným zraneným je stále Bernat.

Vo vzájomných zápasoch je to pravidelne veľmi vyrovnané, ale v posledných štyroch Benfica ani raz neprehrala a vždy strelila presne 2 góly. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojitú šancu 0-0, prípadne na počet gólov -3. Skúsiť to môžete aj kombináciou v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Výsledok - remíza (1.polčas)
 - Počet gólov - menej ako 2,5 (zápas)
 - Dá gól - Gyökeres dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.