Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

SL Benfica - Paris SG

05.10.2022 21:00
pic

V portugalskej metropole sa v 3. kole Ligy majstrov stretnú dva tímy, ktoré ešte nestratili ani bod a Benfica sa pokúsi uspieť aj proti favorizovanému Paris SG.

Tretí najlepší tím portugalskej ligy má až neuveriteľnú formu. Vyhral 19 zápasov za sebou a túto parádnu sériu prerušila v sobotu jeho bezgólová remíza na trávniku Guimaraes (9.). Napriek tomu majú na čele tabuľky trojbodová náskok a to dokázali uspieť v kvalifikácii Ligy majstrov aj v dvoch úvodných kolách skupinovej fázy. Najskôr porazili doma Mac.Haifu (2:0) a o týždeň neskôr pokorili aj Juventus (2:1) dokonca na jeho štadióne. Proti najväčšiemu favoritovi im nepomôže Morato, ale obrovskú motiváciu bude mať bývalý hráč súpera Draxler.

Hostia z 18-ich zápasov nevyhrali jediný na vlastnom štadióne s Monacom (5.) 1:1. Odvtedy už ťahajú opäť víťaznú sériu 7-ich duelov za sebou vrátane dvoch triumfov v Lige majstrov doma s Juventusom (2:1) aj vonku s Mac.Haifa (3:1). Trochu im odišla ľahkosť v zakončovaní a tak práve súboj v Haife bol jediný z posledných piatich, v ktorom vyhrali o viac ako jeden gól. Cez víkend ich doma potrápilo Nice (13.) 2:1 a len sa potvrdilo, že na súperových trávnikoch sa im „dýcha“ lepšie. Smolu má Renato Sanches, ktorý si konečne zahral ligový zápas, ale po 16-minútach sa opäť zranil. K dispozícii je opäť Verratti.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli pred 9-mi rokmi v Lige majstrov a predtým v Európskej lige a Benfica vyhrala všetky tri domáce súboje a dala vždy aspoň 2 góly. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov +3.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.