Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Sampi – ENTERPRISE

28.05.2024 17:00
pic

Domáca dvojka v podobe Sampi bude čeliť v zápase víťazov v boji o miestenku do play-off tímu ENTERPRISE.

Sampi v ich úvodnom zápase porazili tím pod vedením skúseného kapitána TeCkO, VENI VIDI VICI. Nebola to ale prechádzka ružovou záhradou a možno aj na ich prekvapenie im VVV dokázali zobrať mapu. Proti tímu ENTERPRISE majú tohtoročnú bilanciu dvoch výhier a jednej prehry, no každý zápas proti Poliakom priniesol tesnú a zaujímavú hru, ktorá priniesla všetky tri mapy.

ENTERPRISE svoj úvodný zápas taktiež dokázali zvládnuť, no proti tímu Entropiq sa jednalo o veľmi tesnú hru, kde na každej mape bolo predĺženie. Poľský celok nakoniec však vyšiel víťazne a od play-off ich delí už iba výhra jedného zápasu. Ich historická zápasová bilancia za mesiac máj je aktuálne šesť výhier a dve prehry, pričom prehry prišli od tímov v okolí 30. priečky v svetovom rebríčku. Je nutné podotknúť, že v úvodnom zápase ako piaty hráč nastúpil náhradník a tak je dosť možné, že sme plnú silu tímu ENTERPRISE ešte nevideli.

Z mapového vybavenia oboch tímov sa bude jednať o veľmi zaujímavý duel. Tím ENTERPRISE má lepšie výsledky na štyroch mapách zo siedmich - konkrétne na Mirage, Inferno, Nuke a Vertigo. Posledná menovaná je však sporná, nakoľko táto mapa prešla len nedávno veľkými zmenami, čo pozmenilo celú dynamiku mapy. Na druhej strane Sampi sa cítia komfortne na Ancient, Anubis a Dust2. V zápase bude rozhodujúci faktor poradie, v akom sa mapy budú hrať, istotou je však, že uvidíme všetky tri mapy.

Našim tipérom radíme staviť na tím ENTERPRISE.

Zvoľte si typy stávok.