Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Rosas Jr. R. – Turcios R.

25.02.2024 04:30
pic

Súboj dvoch talentovaných bojovníkov na turnaji UFC v Mexiku - Raúl Rosas Jr. vs. Ricky Turcios!

Raúl Rosas Jr. (8-1) je historicky najmladším fighterom, ktorý podpísal profesionálnu zmluvu v UFC. V 17 rokoch si zabezpečil zmluvu v Contenderi, keď porazil Manda Guttiereza a premiéru v UFC si pripísal v 18 rokoch, keď submisiou utiahol v prvom kole Jaya Perrina! Zatiaľ stihol v UFC odzápasiť tri zápasy so skóre 2-1. Jedinú profesionálnu prehru mu uštedril Christian Rodriguez, ktorý ho porazil na body. Mladučký Rosas Jr. vyniká skvelou prácou na zemi, keď až piatich súperov zo svojich ôsmich výhier utiahol submisiou. Aktuálne má 19 rokov a všetko stále pred sebou. Rozhodne je Raúl Rosas Jr. fighter, ktorého sa oplatí sledovať, keďže sa pokojne môže stať budúcou UFC superstar!

Ricky Turcios (12-3) je o 11 rokov starší ako jeho náprotivok, ale Turcios je zárukou atraktívnych zápasov a to môžeme očakávať aj v tomto zápase. Turciosove zápasy končia väčšinou na body (až 10 z jeho 15 zápasov skončilo na body), ale má taktiež ukončenia via K.O./T.K.O. (3-krát) a 1 submisiu. Zaujímavosťou je, že Turcios sa už pokúšal o vstup do UFC v roku 2017, ale vtedy v Contenderi neuspel, napriek tomu o štyri roky neskôr dostal vysnívanú zmluvu. Zápasovo je na tom rovnako ako Rosas Jr., keď si pripísal na svoje konto 3 zápasy so skóre 2-1!

Jasným kurzovým favoritom je mladý Rosas Jr., ale my to nevidíme tak jednoznačne. Prikláňame sa k tipu, že zápas skončí na body.

Analýzu pre vás pripravil tím MMA v hrsti.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.