Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Rennes - Toulouse

13.04.2024 21:00
pic

Dvaja už bývalí účastníci tohtoročnej Európskej ligy si to rozdajú v Ligue 1 na trávniku Rennes. To má na konte tri prehry za sebou a s Toulouse by malo čiernu sériu zastaviť.

Domáci sa zatiaľ márne snažia prepracovať do TOP 6, čo by im zabezpečilo účasť v európskych pohároch aj pre ďalšiu sezónu. Do roku 2024 vstúpili parádnou šnúrou piatich ligových víťazstiev a k tomu pridali aj tri úspešné kolá vo Francúzskom pohári. Na zahodenie nebola ani remíza na trávniku Paris SG (1.) 1:1 a to bolo iba 3 dni po víťazstve na vlastnom štadióne s AC Milan (3:2), ktoré im však na postup nestačilo. Naposledy doma porazili aj Marseille (8.) 2:0, ale po reprezentačnej prestávke prehrali v Strasbourgu (12.) 0:2, v pohári na pôde Paris SG (1.) 0:1 a pred týždňom aj do tretice vonku s Monacom (3.) 0:1. Teraz majú šancu dotiahnuť sa na šiesty Lens na rozdiel jediného bodu a zvíťaziť potrebujú aj bez potrestaného kanoniera Terriera.

Hostia si v tomto ročníku tiež zahrali Európsku ligu zásluhou vlaňajšieho triumfu vo Francúzskom pohári, ale s obidvomi súťažami sa už rozlúčili. V januári ich vyradil z národného pohára Rouen (3:3) po penaltovom rozstrele a v 16-finále EL nestačili na Benficu (1:2v, 0:0d). Polepšili si aspoň v lige, keď vyhrali trikrát za sebou, ale následne sklamali v Le Havre (14.) 0:1 aj doma s Lyonom (10.) 2:3. Pred dvomi týždňami jasne dominovali v Clermonte (18.) 3:0 a naposledy remizovali doma so Strasbourgom (12.) 0:0. V strede tabuľky im už veľmi o nič nejde a zaobísť sa musia bez Nagidu, Deslera aj chorého Cissoka.

Vo vzájomných zápasoch sa Rennes dokázalo doma dvakrát presadiť, no vždy len veľmi tesne. Vlani vonku však prehralo a pred Vianocami priviezlo z trávniku súpera aspoň bod (0:0). Stávkujúcim radíme vsadiť na jednotku, prípadne počet gólov +2,5. Skúsiť to môžete aj kombináciu v obľúbenom Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Výsledok - Rennes vyhrá (zápas)
 - Počet gólov - viac ako 2,5 (zápas)
 - Dá gól - Bourigeaud dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.