Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Paris SG - Rennes

03.04.2024 21:10
pic

Parížania sa po dvoch úspešných vystúpeniach vonku predstavia trikrát za sebou na vlastnom trávniku a všetko začnú semifinálovým súbojom Francúzskeho pohára s Rennes.

Domáci triumfovali vo Francúzskom pohári 7-krát z ôsmich sezón za sebou a to ich o jediný neúspech pripravil penaltový rozstrel vo finále práve s Rennes pred piatimi rokmi. Strely z bieleho bodu ich zastavili aj predvlani už v osemfinále s Nice a vlani vypadli v tom istom kole v Marseille (1:2). V tomto ročníku to už dotiahli medzi najlepších štyroch a s papierovo silnejších súperov si poradili doma s Brestom (2.) 3:1 aj vo štvrťfinále s Nice (5.) 3:1. V lige majú po dvoch víťazstvách vonku s Montpellier (13.) 6:2 aj posledný víkend v Marseille (7.) 2:0 už 12-bodový náskok a nechystajú sa zaváhať ani v pohári. Do zostavy sa konečne vrátil Škriniar, ale v strede obrany začne ešte dvojica Beraldo s Danilom.

Hostia po vypadnutí z Európskej ligy veľa radosti neužili. Zo šiestich duelov vyhrali iba dva, z toho vo štvrťfinále so štvrtoligovým Le Puy Foot (3:1) bol povinnosťou. Okrem toho porazili už len doma Marseille (7.) 2:0, ale remízy na trávnikoch práve Paris SG (1.) 1:1 či Lille (5.) 2:2 rozhodne neboli sklamaním. Tým však bola domáca porážka s Lorientom (16.) 1:2 aj v poslednom kole prehra v Strasbourgu /12.) 0:2. Výhodou je kompletný káder a do základu pôjde tentoraz Kalimuendo. Vo Francúzskom pohári sa naposledy tešili z víťazstva pred piatimi rokmi.

Vo vzájomných zápasoch sa v posledných sezónach viac darilo Rennes. Zo siedmich duelov prehrali iba dvakrát. Vlani doma 1:3, ale predtým vyhrali vonku 2:0. na konci februára si to rozdali v hlavnom meste a zrodila sa remíza 1:1. Stávkujúcim radíme vsadiť na Paris SG, že nedá gól v oboch polčasoch. alebo si nájdite výhernú kombináciu v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Dvojitá šanca - Rennes alebo remíza (1.polčas)
 - Počet gólov - viac ako 1,5 (2.polčas)
 - Dá gól - Mbappé dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.