Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Moreno B. – Royval B.

25.02.2024 05:30
pic

V hlavnom zápase mexického UFC Fight Night turnaja sa v odvete stretne domáci Moreno proti Royvalovi!

Brandon Moreno (21-7-2) je v mušej váhe rebríčkovo hneď za šampiónom Pantojom na prvej pozícii. Známy je hlavne vďaka epickej štvorzápasovej rivalite s Figueiredom, keď 2-krát dokázal zvíťaziť, raz prehral a obaja si pripísali v úvodnom zápase aj malo vídanú remízu. Po poslednom úspešnom počínaní si proti Figueiredovi obhajoval svoj pás proti Pantojovi a práve tento Brazílčan mu opasok uchmatol, keď porazil Morena celkovo už po tretíkrát. Moreno je známy hlavne svojím výbušným štýlom v postoji, no veľmi slušný je hlavne v práci na zemi, kde má až 11 ukončení submisiou. Všetky jeho 7 kariérne prehry prišli až po bodových rozhodnutiach. Proti Royvalovi to už raz zvládol (rok 2020), keď ho po nešťastnom zranení ramena ukončil tvrdými údermi.

Brandon Royval (15-7) má v UFC bilanciu 5-3. Na úvod porazil Elliotta, Kara-Franceho a prišiel už spomínaný nešťastný zápas s Morenom, v ktorom sa zranil a prehral. Po tejto nešťastnej udalosti šiel do ďalšieho zápasu takmer po roku, no bolo to pre neho opäť neúspešné počínanie, keď ho uškrtil Pantoja. Po týchto dvoch náročných prehrách však dokázal zdolať Bontorina, Schnella aj Nicolaua, aby si následne vypýtal odvetný zápas s aktuálnym šampiónom Pantojom, v ktorom však ťahal na body za kratší koniec. Po neúspešnej odvete s Pantojom ale nemá dosť a ide do ďalšej, keď vyzve svojho prvého premožiteľa, ktorý ho ukončil aj pomocou jeho zranenia - Morena.

Ideme do tipu, že domáci Moreno zvíťazí na body, ale na zahodenie nie je ani tip, že zápas môže skončiť kapituláciou (submisiou).

Analýzu pre vás pripravil tím MMA v hrsti.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.