Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Minnesota - Dallas 5.z.

31.05.2024 02:30
pic

Vo finálovej sérii play-off Západnej konferencie basketbalovej NBA sa na rozdiel od Východnej nerozhodlo v najkratšom čase a Minnesotu odvrátila 1. mečbol Dallasu.

Domáci sa v posledných dvoch sezónach dostali do play-off, ale hneď v 1. kolách aj vypadli. Tento ročník siahali v základnej časti na víťazstvo v Západnej konferencii a pripravili sa oň dvomi prehrami v posledných troch zápasoch. V 1. kole play-off trochu „sfúkli“ Phoenix (4:0) a čakal ich obhajca titulu Denver (4:3). Odvrátili dva mečboly favorita, ale v konferenčnom finále s Dallasom prehrali obidva domáce súboje a do tretice sa nedočkali úspechu ani vonku. Až vo štvrtom súboji sa tešili a na palubovke súpera si zapísali prvé víťazstvo. Od začiatku sa zamerali najmä na dôslednú obranu a tentoraz nezlyhali ani v úplnej koncovke. Práve tá ich zradili v oboch úvodných dueloch na vlastnej palubovke.

Hostia sa vlani vôbec nedostali do vyraďovacej časti a to bolo veľké sklamanie. V tejto sezóne sa vyhli aj predkolu a na úvod play-off zlomili odpor LA Clippers (4:2) až v 5. zápase. V 2. kole ich čakal najúspešnejší tím konferencie Oklahoma (4:2) a tiež rozhodli duel víťazstvom vonku v 5. súboji. Aj v konferenčnom finále môže byť piaty duel rozhodujúci a dokonca aj postupový. Naposledy nemohol hrať pivot Lively a jeho účasť je neistá, ale podstatne horšou správou sú problémy najväčšej hviezdy Dončiča s členkom.

Vo vzájomných zápasoch mala Minnesota v tejto sezóne jasne navrch a tešila sa z piatich víťazstiev. Jediný zápas prehrala v Dallase, ale v play-off prehrala obidva domáce súboje a ďalší porážka by znamenala koniec ročníka. Stávkujúcim radíme vsadiť na vedenie Minnesoty po 1. polčase, prípadne na počet bodov Edwardsa -28,5. Výhernú kombináciu si môžete nájsť aj v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Počet bodov hráča - Edwards menej ako 28,5 (zápas vr. predĺž.)
 - Počet bodov hráča - Irving viac ako 28,5 (zápas vr. predĺž.)
 - Počet asistencii hráča - Edwards viac ako 5,5 (zápas vr. predĺž.)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.