Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Leverkusen - Mainz

23.02.2024 20:30
pic

Suverénny líder nemeckej Bundesligy Leverkusen má už 8-bodový náskok na čele tabuľky a jeho víťaznú sériu by určite nemal prerušiť predposledný Mainz.

„Farmaceutom“ to ide v tejto sezóne náramne. V doterajšom priebehu ešte ani jediný raz neprehrali vrátane bezchybnej skupinovej fázy Európskej ligy. V Nemeckom pohári sa po víťazstve nad Stuttgartom (3.) 3:2 postúpili už do semifinále a v lige stratili body z 22-och duelov iba pri štyroch nerozhodných výsledkoch. Jeden sa im „prihodil“ v roku 2024, keď doma nečakane nestrelili gól M´gladbachu (15.) 0:0, ale následne štyrikrát nezaváhali. Naposledy na vlastnom trávniku porazili v šlágri Bayern (2.) 3:0 a výrazne si priblížili majstrovský titul. To im stále chýba kanonier Boniface aj Arthur s Palaciosom.

Hostia si v poslednom kole pripísali konečne plný bodový zisk po domácom víťazstve s Augsburgom (14.) 1:0 a podarilo sa im to iba druhýkrát v sezóne. Ani v roku 2024 neprišla žiadna výrazná zmene smerom k zlepšeniu, veď v piatich kolách uhrali iba 2 body za nerozhodné výsledky a samozrejme na vlastnom štadióne. Vonku dokázali na jeseň štyrikrát za sebou remizovať, ale v januári prehrali vo Frankfurte (6.) 0:1 a nestačili ani na Stuttgart (3.) 1:3. Veľkou komplikáciou je dlhý zoznam zranených, do ktorého pribudol aj Burkardt pre chorobu a jeho účasť je nepravdepodobná.

Vo vzájomných zápasoch sa predvlani tešili iba domáce tímy, ale vlani sa to úplne otočilo a na jeseň vyhral Leverkusen vonku jednoznačne 3:0. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojku v stávke Leverkusen vyhrá oba polčasy, prípadne na počet gólov Mainzu -0,5. Vyskúšať to môžete aj kombináciou v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Góly tímu - Mainz menej ako 0,5 (zápas)
 - Dá gól - Führich dá gól (zápas)
 - Štatistiky hráča - Wirtz 1+asistencia (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.