Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Leverkusen - Düsseldorf

03.04.2024 20:45
pic

Futbalisti Leverkusenu sú v semifinále Nemeckého pohára jediným zástupcom 1. Bundesligy a tak o ich úlohe favorita aj v súboji s Düsseldorfom nemôže byť pochýb.

Domáci si v tomto ročníku môžu vylepšiť svoje historické úspechy. Na dosah majú ligový titul, ktorý ešte nikdy nezískali. Okrem neho sú vo štvrťfinále Európskej ligy, ktorú vyhrali ešte pod starým názvom UEFA Cup pred dlhými 36-mi rokmi. Tretí úspech si môžu pripísať víťazstvom v Nemeckom pohári, v ktorom sa im to podarilo iba raz a tiež dávno pred 31 rokmi. Vo finále boli pred štyrmi rokmi a zastavil ich Bayern (2:4), ale taký ťažký súper už v hre nie je. Na konte majú momentálne 4 víťazstvá za sebou, ale v generálke sa v sobotu poriadne zapotili s Hoffenheimom (9.) 2:1, keď nepriaznivé skóre otočili opäť až v úplnom závere. Zo štvorice zranených sa vrátil Hofmann.

Hostia sú po vypadnutí z najvyššej súťaže štvrtú sezónu v 2. lige a márne sa snažia o postup späť medzi elitu. Aj v tejto sezóne miešajú karty medzi najlepšími a po posledných troch víťazných dueloch sa dokonca posunuli na tretiu barážovú pozíciu. Pomohli im k tomu dva úspechy vonku s dvomi tímami z pásma zostupu. V Nemeckom pohári už dvakrát dvíhali trofej nad hlavy a bolo to dve sezóny za sebou na konci 70-ych rokov. V tejto sezóne mali veľmi priaznivý žreb, veď nenarazili ani na jediného prvoligistu a najťažším súperom bol vo štvrťfinále líder 2. ligy St.Pauli (2:2p), na ktorého trávniku rozhodli v penaltovom rozstrele. Zranení sú Bunk s Gavorym, ale Sobotka aj Uchino by už mohli do hry zasiahnuť.

V siedmich vzájomných zápasoch za sebou mal jasne navrch favorit. Naposledy v sezóne 1919/1920 vyhral vonku 3:1 aj doma 3:0. Stávkujúcim radíme vsadiť na 1/Áno v stávke Zápas/počet gólov 3-6. Vyskúšať môžete aj akúkoľvek kombináciu v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Počet gólov - viac ako 1,5 (2.polčas)
 - Počet rohových kopov - viac ako 9,5 (zápas)
 - Dá gól - Frimpong dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.