Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Kayserispor - Besiktas

12.02.2024 18:00
pic

Futbalisti Kayserisporu sú od polovice decembra najslabším tímom celej súťaže a po dvoch posledných nerozhodných výsledkoch by potrebovali bodovať aj s Besiktasom.

Domáci vstúpili do spomínaného decembra tromi víťazstvami za sebou, ale potom nasledovala neuveriteľná 8-zápasová čierna séria vrátane vypadnutia z Tureckého pohára po prehre na vlastnom štadióne s druholigovým Genclerbirligi (1:2). „Vyslobodenie“ priniesla domáca remíza s Antalyasporom (7.) 1:1 a pred týždňom si rovnaký výsledok zopakovali aj vonku s Gaziantepom (16.) 1:1. Od pásma zostupu ich delia už iba 2 body a prehra by im rozhodne nepomohla. Horšie že sa vykartoval Yilmaz a zo základu vypadli aj 4 zranení na čele s Bahokenom.

Hostia vstúpili do nového roku ďalším nečakaným zaváhaním na vlastnom trávniku s Kasimpasou (4.) 1:3. Po príchode nového trénera Portugalčana Santosa však hneď excelovali na trávniku Rizesporu (6.) 4:0 a poľahky si poradili aj s Karagümrükom (15.) 3:0. Do tretice mali jasne navrch aj v Tureckom pohári s Eyüpsporom (4:0) a o to nečakanejšie prišiel debakel na trávniku Pendiksporu (18.) 0:4. Gól nedali ani doma Adane Demirsporu (10.) 0:0 či pri prehre na trávniku Sivassporu (9.) 0:1. Pred týždňom však zvládli mestské derby s Trabzonom (5.) 2:0 a v týždni postúpili do štvrťfinále Tureckého pohára po úspechu na štadióne Antalyasporu (7.) 2:1. Majú veľmi dlhý zoznam zranených a to ich brzdí od lepších výsledkov.

Vo vzájomných zápasoch vyhral Besiktas 7-krát v lige za sebou a tri body by sa mu veľmi hodili. Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojitú šancu 0-0, prípadne na počet gólov -3. V ponuke je samozrejme aj možnosť kombinácie v Betbuilderi.

Náš BETBUILDER tip:
 
- Výsledok - remíza (1.polčas)
 - Počet gólov - menej ako 3,5 (zápas)
 - Dá gól - Muleka dá gól (zápas)

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.