Čas
Kurzy
1.01
1000
Môže sa hodiť

Japonsko – Kostarika

27.11.2022 11:00
pic

Japonci famózne začali účinkovanie na svetovom šampionáte, keď zdolali Nemecko. Na druhej strane Kostarika dostala od Španielska sedmičku.

Ak oba tímy zopakujú výkony zo svojich vstupných zápasov, o ich osude sa rozhodne predčasne. V prípade ďalšieho víťazstva Japonska môže byť jasné o jeho postupe do osemfinále, na druhej strane Kostarika sa nedostane zo skupiny.

V zápase proti Nemecku predviedli japonskí futbalisti skvelý výkon najmä v druhom polčase. Dokázali udržať na dištanc futbalového giganta a šokovali ho skvele realizovanými rýchlymi kontrami. Vyvrcholením futbalovej šikovnosti Japonska bol víťazný gól striedajúceho Asanu. Mužstvo podržal skvelými zákrokmi brankár Gonda, ktorý zlikvidoval osem z deviatich striel Nemecka a inkasoval iba z pokutového kopu.

Japonci sú optimisti, vedia že sú na prahu veľkého úspechu. Stoja však rovnými nohami na zemi. Prvýkrát od roku 2002 môžu vyhrať na MS v dvoch po sebe idúcich dueloch. Ak sa im to podarí a večer Nemci nezdolajú Španielom, senzácia bude na svete.

Kostaričania predviedli proti Španielsku najhorší výkon spomedzi všetkých doterajších vystúpení v Katare. V zápase sa nedokázali veľkému favoritovi vyrovnať v žiadnej hernej činnosti a po odovzdanom výkone prehrali 0:7. Ak budú chcieť uspieť proti nabudenému Japonsku, musia svoj výkon diametrálne zmeniť. Zlepšiť sa musia hlavne v ofenzíve. Proti Španielom ani raz nevystrelili na bránku. Je otázne, či na to vôbec majú…

Kostarika od júna roku 2021 ani raz nedostala minimálne dva góly v dvoch po sebe nasledujúcich dueloch.

Vzájomné zápasy hovoria jasne v prospech Japonska. V piatich dueloch Kostarika proti tímu z krajiny vychádzajúceho slnka získala iba bod. Vo všetkých štyroch prehratých dueloch dostala tri góly.

Japonsko vyhrá o dva góly.

Zvoľte si typy stávok.

Zvoľte si typy stávok.